fbpx
I konferencja Fame MMA 15

Pierwsza Konferencja Fame MMA 15

Spis treści - Pierwsza Konferencja Fame MMA 15

Wystartowała pierwsza konferencja Fame MMA 15. Składała się ona z 3 części, na których momentami doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy zawodnikami. Kto to był? Zapraszamy do dalszej części artykułu.

Konferencja Fame MMA 15 – I część

Pierwsza konferencja Fame MMA 15 to zawsze wielkie wydarzenie, na którym mają miejsce kontrowersyjne zachowania zawodników, jednak w pierwszym panelu mieliśmy okazję zobaczyć tylko spinę popularnego aktualnie Franciszka „Franio” Rusieckiego oraz Jakuba “Paramaxil” Frączka. Panowie zarzucali sobie wzajemnie hipokryzję i tłumaczyli swoje zachowanie stworzeniem specjalnej „kreacji w internecie”. Całkowicie niewidoczny na konferencji okazał się Takefun, który zdecydowanie nie pasował do obrzucających się inwektywami twórców młodszego pokolenia.

I Konferencja Fame 15 – II część

II część konferencji Fame MMA 15 należała do Jacka Murańskiego, który straszył widzów, że po Ukrainie, Putin rusza na Warszawę i w tym celu czytał list carycy Katarzyny do ministra Panina. Widzowie niechętnie przyjęli to wystąpienie, wygwizdując Murańskiego, który ostatecznie postanowił skupić się na dyskusji z Tańculą oraz Szalonym Reporterem Tomkiem. Niespodziewanie ku zaskoczeniu wszystkich, Jacek Murański wyzwał na pojedynek „Szalonego Reportera”, na co ten niechętnie ale się zgodził. Murański ma stoczyć ten bój zaraz po walce z Tańculą, lub w momencie kiedy do walki z Tańculą by nie doszło.

Pierwsza konferencja Fame 15 – III część

W tej części działo się najwięcej. Lil Masti i Linki Master wzajemnie wylewały do siebie żal, że przez tyle lat jedna i druga zachowywały się nie ładnie wobec siebie siejąc tylko ferment. Jednak ostatecznie dziewczyny cieszą się na tę walkę bo jak obie przyznały „na tę walkę czekały od samego początku we freak fightach”. Lil Masti chce zakopać też wojenny topór z Boxdelem i przyznała, że być może wycofa pozew przeciwko Boxdelowi. Wardęga w końcu miał okazję wyjaśnić z Konopskim toczącą się już od wielu miesięcy spinę w internecie, jednak panowie uznali, że lepiej zrobić to w bardziej kameralnym gronie i zadecydowali się na szczerą rozmowę podczas Cage’a. Dubiel i Błoński wymienili się swoimi racjami. Widać było, że zgrzyt między chłopakami jest duży. Błoński dodatkowo zaproponował federacji Fame MMA, żeby przeprowadzić testy antydopingowe. Chce on sprawdzić tym sposobem Dubiela, jednak ten odmówił. Nie zabrakło też wstawki Wojtka Goli, który nadmienił, że zaprasza na kanał podróżniczy „SPONTAN”, w którym to występuje on, Zusje, Kacper Błoński, Amadeusz Ferrari, Guzik i jeszcze kilku innych youtuberów, którzy bawią się w Barcelonie.

Karta walka Fame MMA 15

  • Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Aniela „Lil Masti” Bogusz (MMA, main event, walka o pas mistrzowski “Królowej Freak Fightów”) 
  • Kacper „Crusher” Błoński vs Marcin Dubiel (W klatce rzymskiej, bez limitu czasowego)
  • Mariusz „Sarius” Golling vs Marcin „Polish Zombie” Wrzosek (Boks)
  • Jacek Murański – Arkadiusz Tańcula / Tomasz Szalony Reporter Matysiak (Klatka rzymska, łokcie, MMA)
  • Mateusz „Muran” Murański vs Arkadiusz Tańcula (MMA, Oktagon 3×3)
  • Rafał „Takefun” Górniak vs Filip Zabielski (K1)
  • Marcin “Xayoo” Majkut vs Mikołaj „Konopskyy” Tylko (K1 – Co-main Event)
  • Jakub “Paramaxil” Frączek vs Franciszek „Franio” Rusiecki (K1)
  • Patryk Woźniak & Radosław Warjat Radek Kapias – Jamil & Jamel Neffati (Neffati Brothers) (Dwóch na dwóch)

Kiedy i gdzie będzie Fame MMA 15?

Fame MMA 15 odbędzie się 26 sierpnia w Atlas Arena Łódź. Main event zarezerwowany jest dla Pań czyli Marty „Linkimaster” Linkiewicz vs Anieli „Lil Masti” Bogusz. Będzie to walka o pas mistrzowski, stary pas należący do Anieli, a dodatkowo federacja ogłosiła, że dziewczyny będą również walczyły o pas „Królowej Freak Fightów”.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!