fbpx
Sabina Pawlik Sabinitta

Sabina Pawlik Sabinitta

Zawodnik MMA Sabina Pawlik Sabinitta

Biogram

Sabina Pawlik Sabinitta - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Sabina Pawlik Sabinitta - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Sabinitta?

Sabina Pawlik, znana w wirtualnym świecie jako Sabinittas, to młoda, utalentowana TikTokerka, youtubera i blogerka pochodząca ze Śląska. Urodziła się 21 stycznia 1996 roku. Choć swoją karierę rozpoczęła na YouTube, obecnie to TikTok i Instagram są jej głównymi polami działalności. Co warto wiedzieć o tej młodej gwiazdzie?

Sabina Pawlik – Życie Prywatne

Sabina Pawlik to artystyczna dusza. Oprócz swojej internetowej kariery, w wolnym czasie lubi grać na gitarze, śpiewać i tańczyć. Jej ulubione kolory to szary, biały i fiolet, co może odzwierciedlać jej styl i estetykę, którą prezentuje na TikToku i Instagramie.

Sabina Pawlik – Siostra

Urodziła się 21 stycznia 1996 roku w Wodzisławiu Śląskim i obecnie mieszka w Olzie. Ma siostrę Patrycję, która jest o trzy lata młodsza od niej.

Sabina Pawlik  – Kariera Internetowa

Sabinittas zyskała rozpoznawalność dzięki swojemu kanałowi na YouTube o nazwie „Sabinitta”. Jest najbardziej znana, z jej aktywności na TikToku i Instagramie. Na tych platformach tworzy krótkie filmy w różnych tematach, takich jak beauty, lifestyle, efekty specjalne i przejścia między scenami.

Sabina Pawlik – YouTube

Sabina zainspirowana była innymi youtuberami do rozpoczęcia swojej kariery internetowej. Wcześniej wrzucała krótkie covery na YouTube, ale z czasem odkryła, że może tworzyć ciekawsze i bardziej kreatywne treści. Jej kanał rozwijał się, a dzisiaj można na nim znaleźć różnorodne filmy, począwszy od coverów po różnego rodzaju wyzwania.

Sabina Pawlik Sabinitta - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak informacji

Styl bazowy: brak

Pseudonim: Sabbinita

Data urodzenia (ile ma lat?): 21 stycznia 1996 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Śląsk

Sabina Pawlik Sabinitta - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Sabina Pawlik Sabinitta - Newsy