fbpx
Ranking freaków 2022 – najlepsi freak fighterzy

Ranking freaków 2022 – najlepsi freak fighterzy

Spis treści - Ranking freaków 2022 – najlepsi freak fighterzy

Nasza redakcja przygotowała plebiscyt, w którym wyłoniła najlepszych freak fighterów w 2022 roku. Jest to oczywiście nasza osobista opinia, w które braliśmy pod uwagę rekord zawodnika, dymy oraz wystąpienia na gali. Mamy nadzieję, że podzielicie się z nami waszymi propozycjami i opinią na temat poszczególnych zawodników.

Paweł „Tyboriów” Tyburski – pierwsze miejsce w rankingu

Paweł Tyburski już od dawna jest uważany przez większość osób za najlepszego freak fightowego zawodnika. Już po samych ruchach możemy zauważyć, że bardzo nadaje się do MMA, a na treningach daje z siebie wszystko. Paweł swój debiut zaliczył podczas Fame MMA, gdzie walczył u boku swojego barta. Aktualnie trenuje pod okiem trenera Szyszki, który dba o jego przygotowania do walki. Rekord Pawła to 4-1, a podczas swojej kariery we freak fight pokonał między innymi Tańcule, Soroko oraz Alberto. Tybori jest również prowokatorem dużych dymów, czym zasłużył sobie na pierwsze miejsce w naszym plebiscycie.

Amadeusz „Ferrari” Roślik – drugie miejsce w rankingu

Ferrari jest jedną z większych gwiazd federacji Fame MMA, zasłynął między innym mocnych ciosów i dużej dawki dymów. Amadeusz ma na swoim koncie sporą liczbę nokautów, a do swoich walk przygotowuje się pod okiem trenera Mirosława Oknińskiego. Ferrari wzbudza duże zainteresowanie swoich odbiorców, chociażby ze względu na ogłoszenie się „władcą piekieł”. Roślik jest związany z federacją Fame MMA od samego początku jej istnienia, a federacja bardzo wypromowała go w przestrzeni publicznej. Aktualny rekord Amadeusza ze wszystkich walk to 5-5, ale rok 2022 był dla niego bardzo owocny, ponieważ zakończył się dwoma zwycięstwami, dzięki czemu trafia na szczyt naszej listy.

Kasjusz „Don Kasjo Życiński” – trzecie miejsce w rankingu

Kasjusz jest potężnym zawodnikiem, jeśli chodzi o freak fighty. Niemniej jednak nie mogliśmy ustawić go na szczycie naszego rankingu, ze względu na to, że większość jego walki odbywają się w Boksie. Aktualnie Kasjo trenuje pod okiem trenera Marka Chrobaka. Kasjusz swego czasu był największą gwiazdą Fame, ze względu na kontrowersje, jakie wzbudza swoją osobą. Jego przygoda z freakowymi federacjami rozpoczęła się w 2019 roku, a aktualnie stał się włodarzem jednej z trzech najlepszych federacji w Polsce. Na swoim koncie ma 8 wygranych i zaledwie jedną porażkę.

Marcin Dubiel – czwarte miejsce w rankingu

Marcin jest osobą, która ma na swoim koncie dużo krzywych akcji oraz kontrowersyjnych zachowań, niemniej jednak trzeba mu przyznać, że jest bardzo dobrym zawodnikiem. Jego pierwsza walka odbyła się w 2020 roku i od tego czasu możemy zobaczyć u niego duży progres. W 2022 roku stoczył aż 3 walki, z której dwie okazały się zwycięskie. Aktualnie trenuje pod okiem trenera Przemysława Szyszki, który przygotowuje go do walk. Ze względu na swój rekord wynoszący 4-2 oraz duże predyspozycje do dymienia na konferencjach, plasujemy Marcina na czwartym miejscu naszej listy.

Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak – piąte miejsce w rankingu

Jest to bardzo kontrowersyjna postać w polskim internecie, należy jednak do bardzo dobry fighterów. Łukasz jest zawodnikiem federacji Prime Show MMA i w 2022 roku stoczył, aż trzy walki, z których każda okazał się być wygrana. Kamerzysta jest również dużym zadymiarzem, który idealnie wpisuje się w kontent federacji Prime. Ze względu na dużą ilość dymów, jakie generuje oraz jego jak do tej pory nieskazitelny rekord plasujemy go na piątym miejscu naszej listy.

Dawid „Crazy” Załęcki – szóste miejsce w rankingu

Dawid jest z pewnością odkryciem federacji High League. Crazy od dłuższego czasu trenuje sporty walki, a pojedynki toczy w formule K-1. Swoją przygodę z High League rozpoczął dopiero w 2022 roku, a już dał się poznać wszystkim jako bardzo profesjonalny zawodnik. Wszystkie walki, jakie odbył, miały miejsce z dużo bardziej doświadczonymi zawodnikami, z którymi poradził sobie bez większego problemu. Dawid nie jest zawodnikiem, który wdaje się w dyskusje i prowokuje swoich przeciwników. Natomiast jest bardzo lubiany przez widzów federacji, a jego rekord wynosi 2-0, co plasuje go w pierwszej 10 najlepszych freak fighterów 2022 roku.

Arkadiusz „Aroy” Tańcula – siódme miejsce w rankingu

Arkadiusz to zawodnik, który ze sportem związany jest od najmłodszych lat. Swoją pierwszą walkę stoczył w 2019 roku, gdzie zawalczył na Silesian MMA. Od tamtego czasu zgromadził na swoim koncie 7 zwycięstw, a jedyną porażkę zaliczył z Pawłem Tyburskim. Arek nie jest zawodnikiem, który lubi dymy, ale ze względu na tak dobry rekord, który posiada musiał pojawić się w naszym plebiscycie. Osoby, które pokonał Tańcula to bardzo dobrzy fighterzy i byli to między innymi Alan Kwieciński, Mateusz Murański oraz Marcin Malczyński.

Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka – ósme miejsce w rankingu

Maksymilian to bardzo śmieszna i prowokująca postać, jeśli chodzi o Polskie freak fighty. Swoją przygodę z MMA rozpoczął od amatorskich walk już w 2017 roku. Rok później postanowił dołączyć do federacji Fame MMA, w której zmierzy się o pas mistrzowski z Arkadiuszem Tańculą. Rekord Wiewióra to 8-2, co plasuje go na liście najlepszych freak fightowych zawodników. Maksymilian lubi robić szoł co nie raz pokazał nam na konferencjach i programach Fame MMA.

Paweł „Scarface” Bomba – dziewiąte miejsce w rankingu

Paweł, jak sam twierdzi ze sportami walki związany jest już od dłuższego czasu. Na wywiadach wspominał, że wywodzi się ze stójki, a jego mocną stroną są sporty uderzane. W 2022 roku dowiedzieliśmy się, że zawodnik podpisał umowę z federacją High League. Bomba nie jest jednym z najlepszych zawodników, ponieważ jego rekord to zaledwie 1-2. Trzeba mu, jednak przyznać, że umie się pokazać i na konferencjach zapewnił nam duże show, którego nikt się nie spodziewał. Ze względu na duże dymy i potencjał do walki plasujemy Scarface’a na dziewiątym miejscu w naszym rankingu.

Michał „Bagieta” Gorzelańczyk – dziesiąte miejsce w rankingu

Bagieta to zawodnik należący do federacji Prime Show MMA. Swoją przygodę ze sportami walki rozpoczął w 2022 roku, a publika go pokochała. Na konferencjach mogliśmy zobaczyć dużą dawkę humoru oraz prowokacji ze strony Biegiety. Chyba nikt nie spodziewał się, że Michał zapewni federacji Prime taki rozgłos i okaże się naprawdę obiecującym zawodnikiem. Bagieta odbył w tym roku, aż trzy walki w federacji Prime Show MMA, z czego zwyciężył dwie z nich. Wszystkich swoich przeciwników pokonywał przed czasem i przy tym był również bardzo zabawny. Uważamy, że ze względu na dużą dawkę rozrywki i dobry walk zasługuje na miejsce w naszym plebiscycie.

Podsumowanie – Ranking freaków 2022

Federacjei aktualnie posiadają dużo dobrych zawodników, którzy mogliby pojawić się na naszej liście, tym razem jednak skupiliśmy się na roku 2022 i osobach które naszym zdaniem były najbardziej interesujące. Zachęcamy do dyskusji w komentarzach i propozycji waszych zawodników, którzy powinni znaleźć się w rankingu.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 5 Średnia: 2.6]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!