fbpx
konradkarwat

Konrad Karwat

Zawodnik MMA Konrad Karwat

Biogram

Konrad Karwat - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Konrad Karwat - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Konrad Karwat – kim jest?

Konrad urodził się w 1996 roku. Jest utalentowanym polskim strongmanem, który porzucił sporty siłowe na rzecz MMA. Karwat stawiał już również swoje pierwsze kroki w aktorstwie i mogliśmy zobaczyć go w takich produkcjach, jak „Kobiety Mafii” czy seriale „Lombard życie pod zastaw” i „Ojciec Mateusz”. Obecny zawodnik High league należy również do Strong Ekipy, w której skład wchodzi Krzysztof Radzikowski i Dominik Abus. Jeśli chodzi o życie prywatne Konrada w 2022 roku urodziła się mu córka o imieniu Zosia. 

Konrad Karwat – biografia

Jeśli chodzi karierę Konrada jako strongmana wiemy, że w 2018 roku zdobył Międzynarodowe mistrzostwo Polski do lat 23. Może się również pochwalić czwartym miejscem na zawodach Arnold Amatour Classic w Ohio. W 2021 roku mimo dużego talentu postanowił porzucić swoją karierę strongmana i pójść w świat sportów walki.

Konrad Karwat – kariera w MMA

Jeśli chodzi o jego karierę w MMA, zawodnika mogliśmy zobaczyć już na gali High League 2. Zmierzył się wówczas z Tarzanem, który nie sprawił mu większego problemu, a cała walka zakończyła się już w 2 rundzie. Kolejna walka Konrada odbyła się z Radosławem Słodkiewiczem, w której również okazał się zwycięzcą.

Konrad Karwat - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Clout MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Karwat

Data urodzenia (ile ma lat?): 1996 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Konrad Karwat - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:4

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Konrad Karwat - Newsy