fbpx
Goha Magical

Goha Magical

Zawodnik MMA Goha Magical

Biogram

Goha Magical - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Goha Magical - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Goha Magical (Gocha) – Biografia Matki Daniela Magicala

Gocha Magical to przede wszystkim  matka znanego patoinfluensera Daniela Zwierzyńskiego. Razem z synem często tworzy kontrowersyjny content. Zasłynęła między innymi ze znęcania się nad konkubentem Jacą i stała się także dzięki temu gwiazdą patologii w internecie.

Gocha Magical – jak się nazywa i skąd jest?

Gocha Magical (czyli matka Daniela Magicala) naprawdę nazywa się Małgorzata Zwierzyniecka i pochodzi z Torunia. Obecnie zamieszkuje na ul. Urzędniczej.

Małgorzata Zwierzyńska – patoinfluenserka

Gocha Magical to jedna z bardziej znanych polskich „patoinfluenserek”. Zasłynęła ona z występów ze swoim synem Danielem i konkubentem Jacą, gdzie prezentowali kontrowersyjne treści takie jak przemoc domowa czy spożywanie alkoholu podczas streamów.

Gosia Magical w Więzieniu

Gocha Magical i Więzenie to temat rzeka. Według informacji podanych przez portal torun.naszemiasto.pl, w pewnym okresie rodzina Z. napotkała trudności z prawem. Na jesieni ubiegłego roku Goha została skierowana do więzienia z powodu wykonywania przemocy fizycznej i psychicznej wobec konkubenta o imieniu „Jacek”, a także zniesławienia fryzjerki z Torunia w internecie. Natomiast syn Gohy został skierowany do więzienia na rok za namawianie matki i jej konkubenta do składania fałszywych zeznań. Kiedy wyszła z więzienia oficjalnie ponownie powróciła do internetu. Po odsiadce nagrywała także z synem oraz jego dziewczyną (związek Daniela się rozpadł, chodzi o Nikola Nikita)

Gocha Magical – „Gut, Gut, Yes!”

Gut, Gut, Yes to znane powiedzonko Gochy Magical, które wymawia często pytana o różne rzeczy podczas streamów na tiktoku. Interakcje prowadził z nią najczęściej syn Daniel Magical.

Gocha magical – TikTok

Z uwagi na to, że na platformach takich jak YouTube Pani Gosia wraz synem nie mogą już prowadzić streamów ani tworzyć contentu, przenieśli się oni na TikTok. Na tej platformie śledzi ich ponad 1 milion widzów na koncie o nazwie: goha_magical.

Goha Magical - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Clout MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Gocha Magical, Menelica

Data urodzenia (ile ma lat?): 19 luty 1973 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Toruń

Goha Magical - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Goha Magical - Newsy