fbpx
Takefun

Takefun

Zawodnik MMA Takefun

Biogram

Takefun - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Takefun - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Rafał „Takefun” Górniak

Takefun to popularny streamer i internetowy twórca, który był profesjonalnym graczem League of Legends. Rafał urodził się w 1997 roku i obecnie mieszka we Wrocławiu. Wiele osób uważa, że Górniak swoją popularność zawdzięcza Nitrozyniakowi, przez występy na jego kanale. Takefun jest obecnie singlem. Wiem również, że ma on młodszego brata, który jest do niego bardzo podobny i często pojawia się na jego kanale.

Rafał Górniak – biografia

Chłopak swoje konto na YouTube posiada już od 2018 roku. Rafał często prowadzi transmisję live na platformie YouTube, dzięki czemu znany jest z czarnego humoru i dość kontrowersyjnych komentarzy. Kiedyś popularny format, który prowadził Górniak to rozmowy na Omegle, z których też prowadził streamy.

„Takefun” – kariera w MMA

Pierwsza walka chłopaka odbyła się na gali Fame MMA 13, podczas której jego przeciwnikiem był Hejter. Pojedynek odbywał się na zasadach kickboxingu i był to debiut zawodnika. Podczas pojedynku Hejter włożył palce w oko Takefuna, mimo faktu że zraniony zawodnik chciał walczyć dalej, walka została uznana za nierozstrzygniętą.

Takefun - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Takefun

Data urodzenia (ile ma lat?): 1997 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Wrocław, Polska

Takefun - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Takefun - Newsy