fbpx
Ranking kobiet we freak fightach 2022

Ranking kobiet we freak fightach 2022 – najlepsze polskie freak fighterki

Spis treści - Ranking kobiet we freak fightach 2022 – najlepsze polskie freak fighterki

Nasza redakcja przygotowała plebiscyt, w którym wyłoniła najlepsze polskie freak fighterki w 2022 roku. Ze względu na małą liczbę zawodniczek pojawiających się na galach, nasza redakcja miała bardzo utrudnione zadanie. Cały ranking to nasza osobista opinia, w które braliśmy pod uwagę rekord zawodniczek, dymy oraz odbyte walki na gali. Mamy nadzieję, że podzielicie się z nami waszymi propozycjami i opinią na temat poszczególnych zawodniczek.

Aniela „Lil Masti” Bogusz– pierwsze miejsce w rankingu

Aniela to zawodniczka, której z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać, zasłynęła w internecie za sprawą dużej kontrowersji. Aniela swoją przygodę z federacją rozpoczęła już w 2019 roku, kiedy to zmierzyła się z Martą Linkiewicz na czwartej odsłonie Fame MMA. Lil Masti specjalizuje się w zapasach, przez co większość walk kończy w parterze. Aniela jest bardzo dobą fighterką, która często pozwala sobie na użycie ciętego języka i prowokacje w stronę rywalki. Umieściliśmy Lil Masti na samym szczycie naszego zestawienia, chociażby ze względu na jej nieskazitelny rekord, który wynosi 5-0. Masti trenuje na co dzień pod okiem trenera Szyszki. Zawodniczka jest również w posiadaniu aż 3 mistrzowskich pasów, na które ciężko zawalczyła. Aniela zapewnia nam dużą dawkę rozrywki na konferencjach oraz profesjonalne walki, na które wszyscy czekają. 

Marta „Linki Master” Linkiewicz– drugie miejsce w rankingu

Drugie miejsce w naszym rankingu zdecydowanie należy do Marty Linkiewicz. Jest to zawodniczk, która jest związana z federacją Fame MMA już od samego początku jej istnienia. Od swojego debiutu Linkiewicz przebyła długą drogę, a wszyscy mogli zauważyć jej zmianę zarówno psychiczną, jak i fizyczną. Rekord Marty to 5-2, a jedyną zawodniczką, z którą przegrała swoje dwie walki, jest niezwyciężona królowa freak fight, czyli Aniela Bogusz. Marta jest zawodniczką, która posiada cięty język, ale raczej nie zaczepia swoich rywalek, tylko odpowiada na ich ataki. Marta na co dzień trenuje w klubie WCA Fight Team. Jest bardzo dobrą fighterką, która pokonała między innymi Zusje, Kamilę Wybrańczyk oraz Way of Blonde.

Kamila „Zusje” Smogulecka – trzecie miejsce w rankingu

Kamila jest zawodniczką, która jak mogliśmy zobaczyć podczas jej wcześniejszych walk, zawsze walczy do końca. Zusje swoją pierwszą walkę odbyła w 2020 roku, przegrywając z Martą Linkiewicz. Kamila często bierze do walki, mocniejsze i bardziej doświadczone zawodniczki, przez co jej rekord nie jest bardzo zadowalający i wynosi 3-3. Chcieliśmy jednak umieścić ją na szczycie naszego rankingu ze względu na duże show, jakie możemy oglądać na konferencjach, z jej udziałem. Zusje nie boi się nikogo i jak sama kiedyś wspominała jest damską wersją władcy piekieł. Uważamy również, że ma bardzo duży potencjał, jeśli chodzi o sztuki walki, ponieważ umie dużo przetrwać i nigdy się nie poddaje. 

Ewa „Kleo” Brodnicka – czwarte miejsce w rankingu

Ewa jest zawodową pięściarką, która postanowiła sprawdzić swoje umiejętności w federacji freak fightowej. W 2021 roku rozpoczęła swoją przygodę z freak fightami. Jej pierwsza walka we freakch odbyła się z Anielą Bogusz, a zawodniczka zaliczyła swoją pierwszą porażkę. Ewa, mimo że jest zawodowcem, często daje się ponieść emocjom i powoduje swoje rywalki do dyskusji. Często również podkręca i wyciąga brudy z przeszłości, przez co bardzo ciekawie ogląda się wydarzenia z jej udziałem. W naszym rankingu zajęła czwarte miejsce zarówno ze względu na rekord 20-2, jak również przez duże kontrowersje i dymienie na konferencjach. 

Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska – piąte miejsce w rankingu

Kolejną zawodniczką, która posiada bardzo dobre predyspozycje jest Karolina Brzuszczyńska. Na co dzień może znaleźć ją na tik toku, gdzie nagrywa filmy ze swoją partnerką. Way of Blonde swoją przygodę z freak fightami rozpoczęła w 2019 roku, kiedy to zmierzyła się z Patrycją Zahorską. Jest bardzo dobrą zawodniczką, która może pochwalić się rekordem 3-1. Ostatnia walką, jaką stoczyła miała miejsce w 2022 roku i przegrała ją z Martą Linkiewicz. Konferencje z jej udziałem nie dostarczyły nam dużej ilości dymów, ale za to mogliśmy zobaczyć bardzo dobre występy sportowe.  

Maja Staśko – szóste miejsce w rankingu

Maja Staśko to polska aktywistka, która musiała pojawić się w tym zestawieniu. Od kiedy pojawiła się w federacji high league, możemy zobaczyć dużo ciekawych konferencji i wymiany zdań przez zawodników. Swoją pierwszą walkę Maja odbyła na początku 2022 roku i możemy zauważyć u niej duże postępy, jeśli chodzi o sporty walki. Ciało zawodniczki również mocno się zmieniło i zaczyna wyglądać jak prawdziwy sportowiec. Maja to bardzo kontrowersyjna postać i mimo, że nie miała dotychczas konfliktu z żadną przeciwniczką, często jej wymiany zdań są prowadzone między innymi członkami konferencji. Uważamy, że Maja zasłużyła sobie na miejsce w naszym rankingu ze względu na kontrowersyjne podejście i nieskazitelny rekord wynoszący 2-0. 

Lexy Chaplin – siódme miejsce w rankingu

Siódme miejsce należy do zawodniczki, która również przebyła bardzo długą drogę, żeby znaleźć się w tym miejscu. Lexy od początku swojej internetowej kariery nie dbała o jakąkolwiek dietę, czy treningi, a na przestrzeni lat bardzo się to zmieniło. Lexy dołączyła do federacji już w 2021 roku. Możemy śmiało stwierdzić, że rok 2022 należał do niej, chociażby ze względu na dwie wygrane walki i zdobycie mistrzowskiego pasa. Lexy jest zawodniczką, która nie wchodzi w większe dyskusje ze swoimi rywalkami, ale z pewnością, jeśli chodzi o poziom sportowy jest on wysoki. Chaplin musiała pojawić się w tym zestawieniu, chociażby ze względu na drogę, jaką przebyła do zdobycia upragnionego pasa.

Wiktoria „Wiki” Jaroniewska – ósme miejsce w rankingu

Wiki jest bardzo kontrowersyjną postacią, która wskoczyła do Fame MMA na zastępstwo za Sheeye. Miała wpaść tylko na chwile, ale została z federacją na dłużej. W pierwszej walce nie pokazała zbyt wiele, ponieważ musiała uciekać przed cięższą od siebie rywalką. Natomiast w drugiej walce udowodniła swoje umiejętności, a jej aktualny rekord to 0-2. Zawodniczka nie należy do tych, które wywołują kłótnie, dlaczego często panele z jej udziałem są mało interesujące. Postanowiliśmy umieścić Wiki w naszym rankingu ze względu na to, że w 2022 roku odbyła dwie walki i obydwie zakończyły się na jej korzyść. 

Agata „Fagata” Fąk – dziewiąte miejsce w rankingu

Fagata jest bardzo kontrowersyjną zawodniczką, ze względu na to, że wiele osób za nią nie przepada. Fagata w tym roku pokazała jednak, że umie się bić, pokonując Natsu oraz Monikę Kociołek. Chyba nikt nie spodziewał się takiego zakończenia tych pojedynków. Sama Fagata była w dużym szoku zarówno po pierwszym, jak i drugim zwycięstwie. Fagata również nie należy do osób prowokujących kłótnie, chyba że ktoś postanowi ją do tego sprowokować. Umieściliśmy ją w pierwszej dziesiątce naszego rankingu ze względu na dobrą passę w 2022 roku i wygranie dwóch walk.

Ewa Piątkowska – dziesiąte miejsce w rankingu

Ewa Piątkowska to jedna z najbardziej utytułowanych polskich zawodniczek w historii. Ewa najlepiej czuje się w boksie i to właśnie w tej formule wygrywała swoje wszystkie walki. W 2022 roku dołączyła do federacji Prime Show MMA, gdzie zmierzyła się w Anną Andrzejewską, pokonując ją w walce. Dużym zaskoczeniem jest fakt, że jedyna porażka Piątkowskiej miała miejsce w walce z Ewą Brodnicką, która również aktualnie walczy we freak fightach. Podczas konferencji Ewa bardzo zadziornie odpowiadała swojej rywalce, a podczas walki pokazała naprawdę wysoki poziom, co zagwarantowało jej pojawienie się w naszym rankingu. 

Podsumowanie – Ranking freaków 2022

Według nas na rynku freak fightów jest bardzo mało walk kobiet. A wszelkie zawodniczki, które decydują się na walkę często cały czas przeplatają się w kolejnych pojedynkach, przez co nie ma świeżych twarzy. Tym razem w naszym plebiscycie skupiliśmy się na roku 2022 i osobach które naszym zdaniem były najbardziej interesujące. Zachęcamy do dyskusji w komentarzach i propozycji waszych zawodników, którzy powinni znaleźć się w rankingu. 

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!