fbpx

Monika Kociołek

Zawodnik MMA Monika Kociołek

Biogram

Monika Kociołek - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Monika Kociołek - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Monika Kociołek

Monika urodziła się 19 września 2002 roku. Była ona członkiem Teamu X. Kociołek nie skończyła szkoły średniej ze względu dołączenia do projektu. Zaznacza jednak, że chce dokończyć swoją edukację oraz zdać maturę. Kanał Moniki na platformie YouTube został założony w 2015 roku i widnieje tam jedynie jeden film. Dziewczyna przed dołączeniem do Teamu X znana była z tworzenia filmów na TikToku. Obecnie dziewczyna jest w związku z Piotrem Ambryszewskim.

Monika Kociołek – biografia

Monika największą rozpoznawalność zawdzięcza Teamowi X, który znalazł i wypromował młodą influencerkę. Mimo że dziewczyna już wcześniej była rozpoznawalna za sprawą swojego Instagrama oraz TikToka, udział w projekcie przyniósł jej dużą liczbę obserwatorów oraz zapewnił udział w federacji Fame MMA.

Monika Kociołek – kariera w MMA

Jeśli chodzi o karierę Moniki w MMA swój debiut zawdzięcza federacji Fame MMA. Kociołek stoczyła pojedynek z Fagatą, która należy do konkurencyjnej organizacji. Dziewczyny wystąpiły podczas co-main eventu i pokazały bardzo zawziętą walkę. Finalnie Monika po trzech ciężkich rundach przegrała walkę z Fagatą.

Monika Kociołek - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak informacji

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): nieznane

Monika Kociołek - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Monika Kociołek - Newsy