fbpx
kamil łaszczyk

Kamil Łaszczyk

Zawodnik MMA Kamil Łaszczyk

Biogram

Kamil Łaszczyk - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Kamil Łaszczyk - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kamil Łaszczyk – kim jest?

Kamil to bokser, który bije się w kategorii piórkowej. Urodził się 20 stycznia 1991 roku we Wrocławiu. Jego pseudonim to „Szczurek”. Ma na swoim koncie już 29 zawodowych walk i jak na razie jest niepokonany. Może pochwalić się ukończeniem 10 walk przed czasem, za sprawą nokautu.

Kamil Łaszczyk – biografia

Swoje pierwsze kroki, jeśli chodzi o boks amatorski stawiał już w wieku 13 lat. Trenował wówczas w klubie Gwardia Wrocław. Łaszczyk jest sześciokrotnym mistrzem Polski i wicemistrzem Europy. Już w 2011 roku zadebiutował na zawodowym ringu. W listopadzie 2013 roku awansował na 3. miejsce, jeśli chodzi o światowy ranking federacji WBO wagi piórkowej. W 2015 roku awansował na 2 pozycję. Łaszczyk w 2014 roku został zatrzymany przez policję. Jego trener otrzymał zarzuty posiadania znacznej ilości metamfetaminy i amunicji.

Kamil Łaszczyk – kariera w MMA

Kamil może pochwalić się tym, że od 2011 roku, czyli od momentu rozpoczęcia swojej zawodowej kariery jest niepokonany. Niecałą połowę stoczonych zawodowo walk zakończył przez nokaut. W 2023 roku zawodnik ma pojawić się w federacji Fame MMA, gdzie zawalczy z Amadeuszem Ferrarim, znanym ze swoich nokautów.

Kamil Łaszczyk - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: boks

Data urodzenia (ile ma lat?): 20 stycznia 1991 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Wrocław

Kamil Łaszczyk - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:33

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Kamil Łaszczyk - Newsy