fbpx
Marcin „Xayoo” Majkut

Xayoo

Zawodnik MMA Xayoo

Biogram

Xayoo - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Xayoo - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Marcin „Xayoo” Majkut

Urodził się 4 lipca 1997 roku i pochodzi z Warszawy. Marcin Majkut, lepiej znany jako Xayoo, jest polskim profesjonalnym graczem Counter-Strike: Global Offensive i streamerem. Obecnie jest in-game leaderem w Virtus. pro. Poza karierą zawodniczą, Xayoo jest również popularnym streamerem na Twitchu, często transmitując CS:GO i inne gry dla swoich fanów. W ostatnim czasie zaczął przygotowania do walki i uczęszcza na treningi MMA.

Marcin Majkut – biografia

Xayoo rozpoczął swoją profesjonalną karierę w Counter-Strike’u w 2012 roku, grając dla takich drużyn, jak ESC Gaming i Universal Soldiers. W 2013 roku dołączył do Virtus. pro, z którym osiągnął wielki sukces. Pomógł drużynie wygrać liczne turnieje, w tym ELEAGUE Major Boston 2018 oraz Star ladder i-League Star series Season 4. Obecnie Marcin posiada grupę streamerów o nazwie Xayoo Industries, do których należy między innymi Japczan oraz Popo.

„Xayoo” – kariera w MMA

Xayoo zadebiutował w klatce Fame MMA na 14 odsłonie gali. Debiut Marcina odbył się 14 maja 2022 roku, a jego przeciwnikiem był znany streamer Nitro. Xayoo bardzo szybko uporał się ze swoim rywalem, którego pokonał już w pierwszej rundzie.

Xayoo - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: K-1

Pseudonim: Xayoo

Data urodzenia (ile ma lat?): 4 lipca 1997 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Warszawa

Xayoo - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:5

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Xayoo - Newsy