fbpx
Wiola Kotelecka

Wiola Kotelecka

Zawodnik MMA Wiola Kotelecka

Biogram

Wiola Kotelecka - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Wiola Kotelecka - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Wiola Kotelecka – kim jest?

Wiola Kotelecka, znana również jako Wiolka od Kamerzysty, to młoda influencerka, która zdobyła popularność dzięki swoim występom w filmach na kanałach YouTube Kruszwila i Kamerzysty. Jej obecność na gali Prime Show MMA wywołała wiele pytań i zainteresowania.

Wiolka – wiek, wzrost i waga

Wiek Wioli Koteleckiej to 21 lat, co świadczy o jej młodym wieku i perspektywach na przyszłość. Mierzy około 176 centymetrów wzrostu, co nadaje jej pewną dominującą postawę w ringu. Podczas ważenia przed pierwszą galą Prime Show MMA ważyła około 80 kilogramów.

Wiolka – Kruszwil i Kamerzysta

Wiolka od Kamerzysty zyskała swoją popularność, występując jako Psychofanka na kanałach Lorda Kruszwila i Kamerzysty. Z czasem zdecydowała się pozostać w ekipie Kamerzysty, mimo rozłąki z Kruszwilem. Wiadomo, że Wiola i Kamerzysta nawiązali przyjaźń, a niektórzy nawet spekulowali na temat ich związku.

Wiola Kotelecka – problemy z prawem

Jednak znajomość z Kamerzystą nie była pozbawiona kontrowersji. Wiola Kotelecka była zaangażowana w głośną sprawę, w której oskarżono Kamerzystę o znęcanie się nad niepełnosprawnym uczestnikiem jednego z nagrań. Wiolka relacjonowała różne wydarzenia związane z tą sprawą za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Rozprawa w tej sprawie rozpoczęła się w 2021 roku.

Wiola Kotelecka – kariera MMA

W 2022 roku Wiola Kotelecka zadebiutowała jako zawodniczka MMA na gali Prime Show MMA. Na tej samej karcie walk znaleźli się również Kamerzysta i Kruszwil, co wskazuje na duże zaufanie organizatorów do twórców związanych z polskim YouTube’em. Jej pierwszą walkę wygrała w pierwszej rundzie, ponieważ jej przeciwniczka zrezygnowała z dalszej walki.

Wiola Kotelecka – Prime Show MMA

Na kolejnej gali Prime Show MMA, Wiola Kotelecka zmierzyła się z Magdaleną „Malubą” Lubacz. Walka trwała trzy rundy, a większość pojedynku dominowała Maluba, która zadebiutowała w oktagonie. Sędziowie jednogłośnie uznali, że Wiola Kotelecka przegrała ten pojedynek.

Wiola Kotelecka - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Prime Show MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Wiolka

Data urodzenia (ile ma lat?): 2001 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Wiola Kotelecka - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Wiola Kotelecka - Newsy