fbpx
Polish Zombie

Polish Zombie

Zawodnik MMA Polish Zombie

Biogram

Polish Zombie - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Polish Zombie - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Polish Zombie – kim jest?

Czyli Marcin Wrzosek jest polskim zawodnikiem MMA. Urodził się 24 października 1987 roku w Bydgoszczy. Polish Zombie jest byłym zawodnikiem federacji takich jak PLMMA, KSW, FEN i Cage Warriors. Klub, w którym trenuje zawodnik to Shark Top Team Bytom. Ma za sobą 21 stoczonych zawodowych walk w tym 14 zwycięstw.

Marcin Wrzosek – biografia

Jeśli chodzi o osiągnięcia Wrzoska może pochwalić się zdobyciem 2 brązowych medali i jednego srebrnego na Mistrzostwach Polski amatorów w 2010 roku. W latach 2016 i 2017 zostanie międzynarodowym mistrzem KSW w wadze piórkowej. Jeśli chodzi o inne sztuki walki, Marcin zdobył brązowy pas brazylijskiego jiu-jitsu w 2019 roku.

Polish Zombie – kariera w MMA

Początki kariery Wrzoska w MMA sięgają już 2011 roku, gdzie wygrał swoją pierwszą walkę na gali STC. W 2016 roku dołączył do największej polskiej organizacji promującej walki MMA. Marcin stoczył tam aż 8 walk, z czego połowę przegrał. W 2021 roku stoczył swoją pierwszą walkę w federacji Fame MMA, gdzie przegrał w boksie z Kasjuszem Życińskim. Jego kolejna walka miała miejsce na gali Prime Show MMA, gdzie pokonał Piotra Kałuskiego w formule kick-bokserskiej.

Polish Zombie - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Polish Zombie

Data urodzenia (ile ma lat?): 24 października 1987

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Bydgoszcz

Polish Zombie - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:21

L:10

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Polish Zombie - Newsy