fbpx
Dominika Rybak

Dominika Rybak

Zawodnik MMA Dominika Rybak

Biogram

Dominika Rybak - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Dominika Rybak - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Dominika Rybak – kim jest?

Urodziła się w drugiej połowie stycznia 2003 roku. Partnerem młodej dziewczyny jest Adrian Radziński. Na Instagramie możemy znaleźć ja pod pseudonimem cruellademon. Jest również TikTokerką, która nie boi się używać wulgaryzmów, a treść przez nią publikowane nie opierają się na konkretnej tematyce.

Dominika Rybak – biografia

Dziewczyna zaczęła swoją przygodę w social mediach od wysokich zasięgów na TikToku. Dzięki ciekawym i interesującym treścią szybko zdobyła wysokie zasięgi. W marcu 2022 roku zamieściła na swoje portale wpis, który poinformował widzów, że już jakiś czas temu rozpoczęła treningi MMA.

Dominika Rybak – kariera w MMA

Większość osób spodziewała się, że Dominika zadebiutuje na gali Fame MMA, finalnie jednak okazało się, że podpisała umowę z Prime Show MMA. Ogłoszenie zawodniczki odbiło się dużym odzewem w internecie, a post federacji zdobył wiele tysięcy polubień. Mimo że zawodniczka podczas konferencji nie pokazała się najlepiej i przyszła na rozmowę pijana, przeprosiła swoich widzów i sprostowała sytuacje na swoim TikToku.

Dominika Rybak – wiek

Dominika jest bardzo młodą dziewczyną, która urodziła się na pod koniec stycznia 2003 roku. Wygląda więc na to, że w tym roku skończyła dopiero 20 lat, a ma już za sobą dwie walki w federacji Prime Show MMA.

Dominika Rybak – walka

Dominika to bardzo dobrze zapowiadająca się freak fighterka. Podczas 2 gali Prime Show MMA stoczyła walkę z Klaudią Kapuśniak, którą pokonała w bardzo efektowny sposób. Jej kolejny pojedynek odbył się na gali Prime Show MMA 3, gdzie zmierzyła się z Dagmarą Szewczyk. Była to druga wygrana zawodniczki, która doprowadziła ją do federacji Fame MMA. Na gali z numerem 18 ma zmierzyć się z Lizą od Frania.

Dominika Rybak – tik tok

Jest to młoda influencerka, która głównie udziela się na platformie TikTok. Na tym serwisie obserwuje ją ponad dwa miliony osób. Jej kontent opiera się na gotowaniu oraz rozmowach z widzami. Jeśli chodzi o aktywność użytkowników na jej profilu jest ona bardzo duża. Dziewczynę możemy nazwać jedną z topowych na Polskim TikToku.

Dominika Rybak – pijana

Młoda influencerka miała również swoje wpadki, jedną z nich zaliczyła podczas konferencji Prime Show MMA. Kiedy to podczas swojego pierwszego panelu Rybak ze względu na stres, trochę przesadziła z alkoholem i mogliśmy oglądać ją pod w stanie upojenia podczas transmisji na żywo. Po całej sytuacji Dominika przeprosiła widzów za sprawą swoich social mediów.

Dominika Rybak - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Prime Show MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: cruellademon

Data urodzenia (ile ma lat?): 2003 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Dominika Rybak - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:3

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Dominika Rybak - Newsy