fbpx
Filip Zabielski

Filip Zabielski

Zawodnik MMA Filip Zabielski

Biogram

Filip Zabielski - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Filip Zabielski - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Filip Zabielski – kim jest?

Filip Zabielski jest znany z tworzenia zasięgowych TikTok. Urodził się 24 kwietnia 1996 roku. Jego siostra ma na imię Izabela i często mogliśmy oglądać ich wspólne filmiki. Mężczyzna od grudnia 2020 roku aktywnie zajmuje się prowadzeniem swojego kanału na platformie YouTube.

Filip Zabielski – biografia

Po jego udanej karierze na TikToku młody chłopak postanowił założyć własny projekt. Był jednym z pomysłodawców na założenie internetowego projektu o nazwie Dom Tiktokerów. Niestety inicjatywa ta nie trwała długo, a uczestnicy szybko zakończyli współpracę. Influencer spróbował swoich sił w programie Fame czy Shame. Obecnie Filip skupia się na sportach walki i próbuje swoich sił w różnych federacjach.

Filip Zabielski – kariera w MMA

Zabielski swój debiut zawdzięcza federacji Fame MMA. Zawalczył on w 9 odsłonie gali, a jego rywalem był Mariusz Słoński, z którym wygrał pojedynek. Kolejna walka Filipa odbyła się na gali Fame 11, gdzie zastąpił kontuzjowanego Boxdela i zawalczył z Maksymem Ziółkowskim. Tym razem jednak pojedynek zakończył się remisem. Na ostatniej gali Fist Universe Zabielski zwyciężył z Cesarzem Narcyzem.

Filip Zabielski - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Data urodzenia (ile ma lat?): 24 kwietnia 1996 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Filip Zabielski - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:4

L:0

D:1

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Filip Zabielski - Newsy