fbpx
boxdel

Boxdel

Zawodnik MMA Boxdel

Biogram

Boxdel - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Boxdel - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Michał „Boxdel” Baron

Jeden z włodarzy największej federacji freak fightów w Polsce. Urodzony 2.03.1995 r. w Poznaniu. Boxdel ma bardzo dobrą głowę do interesów, natomiast ludzie z branży zarzucają mu rozpoczynanie i porzucanie dużej ilości projektów. Nie można jednak powiedzieć tego o gali Fame MMA, która cieszy się dużą popularnością i zdobywa wysokie zasięgi.

Michał Baron– biografia

Boxdel swoją karierę rozpoczął na YouTube od kanału iDelti, tworzył tam filmy związane z Minecraftem. Największą popularność zawdzięcza jednak serii filmików z faktami o popularnych osobach. Obecnie na kanale Michała możemy znaleźć jedynie vlogi, w których pokazuje również backstage gali. Aktualnie, boxdel zajmuje się prowadzeniem kanału aferki, gdzie skupia się na kontrowersyjnych aktualnościach ze świata YouTube.

Boxdel – kariera w MMA

Mimo faktu, że Boxdel jest jej włodarzem federacji Fame udało mu się stoczyć 4 walki. Na pierwszym zorganizowanym wydarzeniu podjął walkę i w pierwszej rundzie pokonał streamera Jakuba „Guzika” Szymańskiego. Kolejne jego walki na gali czwartej, jedenastej i dwunastej zakończyły się porażką Michała.

Boxdel - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Boxdel

Data urodzenia (ile ma lat?): 1995.03.02

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Boxdel - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:4

L:3

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Boxdel - Newsy