fbpx
Sarius

Sarius

Zawodnik MMA Sarius

Biogram

Sarius - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Sarius - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Mariusz „Sarius” Golling?

Mariusz Golling, znany szerzej jako Sarius, to polski raper, który od lat zdobywa serca fanów swoją niepowtarzalną twórczością. Urodził się 12 stycznia 1992 roku w Częstochowie i od najmłodszych lat interesował się muzyką. Jego pasją stał się hip-hop, a jego talent nie mógł pozostać niezauważony na częstochowskiej scenie muzycznej.

Mariusz „Sarius” Golling – Muzyka

Kariera Sariusa w świecie muzyki rozpoczęła się w 2013 roku z debiutanckim albumem „Blisko leży obraz końca”, który został wyprodukowany przez znanego DJ-a Eproma i wydany przez wytwórnię Asfalt Records. To właśnie tam raper stał się pełnoprawnym artystą, zdobywając uznanie za swoje teksty i umiejętności rapowania.

Mariusz „Sarius” Golling – Współpraca

W kolejnych latach Sarius współpracował z wieloma uznanymi artystami, takimi jak Hades czy O.S.T.R., co tylko utwierdziło jego pozycję na polskiej scenie hip-hopowej. Jego osobowość i twórczość wielokrotnie przyrównywano do legendy polskiego rapu – O.S.T.R.-a, co tylko dodawało mu prestiżu w świecie muzyki.

Mariusz „Sarius” Golling – Sukcesy

Nie tylko muzyka jest obszarem, w którym Sarius odnosił sukcesy. W młodości w Myszkowie, zdobył tytuł mistrza Śląska w kategorii kadetów, co pokazuje, że jego talent jest wszechstronny i wykracza poza jedną dziedzinę.

Mariusz „Sarius” Golling – Don Kasjo

Sarius nie boi się wyzwań i dowodzi tego nie tylko na scenie, ale także w swojej karierze zawodowej. Jego ogromne umiejętności i pasja do sportu walki zaowocowały współpracą z federacją Fame MMA. Debiut Sariusa w Fame MMA był niezwykle wyczekiwanym momentem przez jego fanów. Niestety, planowany pojedynek z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim nie doszedł do skutku z powodu odejścia drugiego zawodnika z federacji.

Mariusz „Sarius” Golling – Polish Zombie

Jednak Sarius nie dał za wygraną i kontynuował swoją walkę na gali Fame 15, gdzie zmierzył się z byłym mistrzem federacji KSW, Marcinem „Polish Zombie” Wrzoskiem. Mimo zaangażowania i determinacji, walkę zakończyła jednogłośna decyzja sędziowska na korzyść Wrzoska.

Mariusz „Sarius” Golling

Sarius to artysta, który nie tylko rzuca wyzwania sam sobie, ale także podąża za swoimi pasjami. Jego muzyka i walka w świecie sportu walki stanowią inspirację dla wielu fanów na całym świecie.

Sarius - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Sarius

Data urodzenia (ile ma lat?): 12 stycznia 1992 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Częstochowa

Sarius - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Sarius - Newsy