fbpx
Stuart Burton

Stuu

Zawodnik MMA Stuu

Biogram

Stuu - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Stuu - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Stuart Burton?

Stuart Burton, bardziej znany jako Stuu, to postać, która przez lata bawiła i edukowała miliony na platformie YouTube. Jednak jego historia to nie tylko sukces i popularność, ale także kontrowersje i wyzwania. Oto przegląd życia i kariery Stua oraz jego najnowszej kontrowersji.

Stuu – Początki Kariery

Stuu urodził się 7 stycznia 1992 roku w Londynie. Jego przygoda z YouTube zaczęła się od nagrywania w języku angielskim. Niestety, musiał przerwać tę działalność z powodu choroby. Po dwóch latach powrócił do tworzenia, ale już w języku polskim, używając pseudonimu Polski Pingwin. Początkowo jego kanał koncentrował się głównie na grach, w tym na popularnej grze Minecraft.

Stuart Burton – Popularność

Jego główny kanał, Stuu, stał się jednym z najbardziej popularnych kanałów w Polsce, zgromadzając w 2016 roku ponad 4,26 miliona subskrybentów. To osiągnięcie umieściło go na piątym miejscu w Polsce pod względem liczby subskrybentów.

Stuu – Rozwój Kanału

W ciągu swojej kariery Stuu nie tylko tworzył treści związane z grami, ale także angażował się w dubbing filmowy. Przykładem tego jest jego udział w polskim dubbingu filmów takich jak „Emotki” czy „Sing”.

Stuu – Team X

W 2019 roku, Stuu założył projekt Team X, w którym grupa influencerów zamieszkała razem w ogromnym domu. Projekt ten miał na celu nie tylko wspólną twórczość, ale także integrację i budowanie relacji. W ramach projektu brali udział tacy znani influencerzy jak Kacper Blonsky, Marcin Dubiel i wielu innych. Poza karierą na YouTube, Stuu stał się udziałowcem w spółce Game Desk, zajmującej się sprzedażą biurek gamingowych.

Stuu – Odejście z YouTube

Niestety, kariera Stuu została przysłonięta kontrowersjami. W maju 2020 roku ogłosił, że wycofuje się z życia publicznego ze względu na swoje zdrowie psychiczne. Przyczyny tego wycofania nie zostały dokładnie wyjaśnione, ale wielu jego fanów było zaniepokojonych jego stanem. Mimo tego, Stuu nadal udzielał się za kamerą i wspierał nowych członków Team X na ich kanałach społecznościowych.

Stuu – Kontrowersja

Najnowsza kontrowersja, która wiąże się z Stuartem Burtonem, jest szokująca. YouTuber Sylwester Wardęga opublikował materiał, w którym przedstawia dowody sugerujące, że Stuart Burton prowadził korespondencję o charakterze erotycznym z dziewczynami poniżej 15. roku życia, co jest przestępstwem w Polsce. Wardęga przekazał sprawę odpowiednim organom ścigania. To oskarżenie wywołało burzę w internecie i podważa dotychczasową reputację Stuarta. Sprawa ta jest nadal rozwijająca się i budzi wiele emocji w społeczności internetowej.

Stuu - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak informacji

Styl bazowy: brak

Pseudonim: Stuu

Data urodzenia (ile ma lat?): 7 stycznia 1992 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Londyn, Anglia

Stuu - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Stuu - Newsy