fbpx
Paweł Ryszard Mikołajuw

Popek

Zawodnik MMA Popek

Biogram

Popek - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Popek - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Popek – kim jest?

Jego dokładnie imię i nazwisko to Paweł Ryszard Mikołajuw. Urodził się 2 grudnia 1978 roku w Legnicy. Z zawodu jest wokalista, raperem, muzykiem, zawodnikiem MMA oraz aktorem. Ze względu na swój kontrowersyjny wygląd oraz piosenki, które tworzy zdobył bardzo dużą rozpoznawalność nie tylko w internecie, ale również poza, nim.

Paweł Ryszard Mikołajuw – biografia

Popek swoją karierę rozpoczął w 2001 roku, kiedy dołączył do zespołu Firma i wziął udział w nagraniu pięciu płyt tego zespołu. W 2007 roku postanowił obrać solową karierę i zrealizował swój pierwszy album. Największą rozpoznawalność zdobył jednak w 2013 roku, kiedy wydał album pt. „Monster”, który zdobył status złotej płyty Czechach, Polsce i Słowacji. W 2015 roku powołał zespół Gang Albanii, którego utwory zostały nagrodzone podwójną platynową płytą.

Popek – kariera w MMA

Popek na początku ćwiczył Krav Magę, a po wyemigrowaniu z Londynu zajął się mieszanymi sztukami walki. Już w 2008 roku zaczął swoje występy na profesjonalnych zawodach MMA. W roku 2016 oficjalnie podpisał kontrakt z federacją MMA. Niestety na 4 stoczone w KSW walki Popek wygrał tylko jedną. Po nieudanej próbie w zawodowych federacjach postanowił spróbować swoich sił we freak fight. W 2020 roku stoczył swój debiutancki pojedynek na gali Fame MMA, który zwyciężył.

Popek - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: Krav Maga

Pseudonim: Popek Monster

Data urodzenia (ile ma lat?): 2.12.1978

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Legnica, Polska

Popek - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:4

L:7

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Popek - Newsy