fbpx
Czarek Jóźwik

Czarek Jóźwik

Zawodnik MMA Czarek Jóźwik

Biogram

Czarek Jóźwik - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Czarek Jóźwik - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Czarek Jóźwik – kim jest?

Czarek urodził się 12 października 1992 roku i mieszka w Warszawie. Jóźwik jest współzałożycielem dużego kanału Abstrachuje. Tv. Kanał założył razem z Rafałem Masnym i Robertem Pasutem. Swojego czasu byli bardzo popularni, a kanał rozwijał się w zawrotnym tempie. Czarek przez długi czas związany był z popularną blogerką modową Maffashion. Obecnie Jóźwik jest w szczęśliwym związku z Julią Zawadzką, która występowała na jednym z wielu stworzonych przez abstra kanałów.

Czarmagedon – biografia

Czarek razem ze swoimi kolegami wystąpił w programie Kuby Wojewódzkiego. Brał również udział w reklamie sieci komórkowej Plus. W 2017 roku zagrał w produkcji filmowej Nieprzygotowani. Jóźwik rozpoczął studia na kierunku finanse i rachunkowość, niestety zawiesił je na rzecz rozwoju swojej kariery w internecie. Był zaręczony z Maffashion, ale finalnie rozstali się w dobrych stosunkach.

Czarek – kariera w MMA

Pierwszy raz Jóźwika na gali Fame mogliśmy zobaczyć podczas występu jego przyjaciela Pasuta. Podczas gali Fame MMA 16 został ogłoszony nowym nabytkiem federacji. Jeszcze nie wiemy, z kim zawalczy Czarek. Jest to jego debiut w oktagonie, przez co jego rekord wynosi 0-0.

Czarek Jóźwik - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Czarek

Data urodzenia (ile ma lat?): 12.10.1992

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Czarek Jóźwik - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Czarek Jóźwik - Newsy