fbpx
kacper blonsky

Kacper Błoński

Zawodnik MMA Kacper Błoński

Biogram

Kacper Błoński - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Kacper Błoński - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kacper Błoński

Kacper Urodził się w 1998 roku. Błoński to Polski twórca, który zasłynął w internecie po dołączeniu do popularnego niegdyś Teamu X. Cały projekt zakończył się jednak w niemiłej atmosferze, a jego członkowie postanowili odejść z Teamu. Jest on bardzo specyficzny i nie boi się mówić głośno co myśli. Niedawno zakończył swój związek z popularną influencerką Julią Kosterą i obecnie mówi, że jest otwarty na nowe znajomości. Jego szczęśliwy numer to 21.

Kacper Błoński – biografia

Kacper swoją karierę na portalu YouTube rozpoczął od nagrywania z bardziej popularnymi twórcami, takimi jak Blowek. Obecnie sam posiada dość potężny kanał i głównie zajmuje się streamowaniem. Chłopak za sprawą swojej popularności postanowił nagrać piosenkę o nazwie „Eluwina”, który na serwisie YouTube osiągnął ponad 36 milionów wyświetleń. Kacper jeździł na koncerty i wypuszczał kolejne piosenki. Obecnie zajmuje się treningami do Fame MMA.

Kacper Błoński – kariera w MMA

Kariera Kacpra z MMA rozpoczęła się od przygotowań do walki na Fame MMA 8. Mężczyzna stoczył wówczas walkę z Marcinem Dubielem. Błoński na konferencjach do gali pokazywał przesadną pewność siebie, przez co ludzie kibicowali jego rywalowi. Finalnie Kacper wygrał pojedynek i pokonał Marcina. Kolejny pojedynek stoczył z Sylwestrem Wardęgą, którego również pokonał. Jego trzecia i ostatnia walka miała miejsce na gali Fame MMA 12, gdzie stoczył walkę z Mateuszem Januszem i wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Kacper Błoński - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Crusher

Data urodzenia (ile ma lat?): 21 października 1998 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): nieznane

Kacper Błoński - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:4

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Kacper Błoński - Newsy