fbpx
Filipek

Filipek

Zawodnik MMA Filipek

Biogram

Filipek - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Filipek - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Filipek – kim jest?

Urodzony 10 sierpnia 1995 w Krotoszynie. Jest polskim raperem i freestylerem. Autor tekstów i był zawodnik bitew freestylowych. Gatunki muzyczne, które są w kręgu jego zainteresowań to hip-hop, rap i freestyle rap. Mężczyzna jest powiązany ze znanym artystą Quebonafide i należy do jego wydawnictwa QueQuality.

Filipek Marcinek – biografia

Raper jest dwukrotnym zwycięzcą WSB w 2014 oraz 2015 roku. W latach 2013 oraz 2014 dwukrotnie zajął trzecie miejsce na Wielkiej Bitwie Warszawskiej. Marcinek wydał płytę, o tytule ifi. Rozdział dwudziesty, i to dzięki niej zebrał sporą rzeszę fanów. 16 września 2016 roku mogliśmy usłyszeć jego solowy album.

Filipek Marcinek – wzrost

Filipek wzbudza zainteresowanie wielu kibiców ze względu na swój niski wzrost. Mierzy on około 170 centymetrów, co czyni go wyjątkowo kompaktowym zawodnikiem. Pomimo swojego wzrostu, Filipek udowadnia, że talent i umiejętności nie zależą od gabarytów fizycznych. Jest on doskonałym przykładem tego, że wielkość nie zawsze ma znaczenie w świecie sportu, a determinacja i pasja są kluczowymi czynnikami w osiąganiu sukcesów. Filipek potrafi zadziwić swoją szybkością, techniką i zaangażowaniem na scenie sportowej. Jego niski wzrost nie jest przeszkodą, lecz wyjątkowym atutem, który dodaje charakteru jego stylowi walki.

Filipek – kariera w MMA

Jeśli chodzi o karierę w MMA, Filipek podpisał kontrakt z federacją Fame MMA w 2018 roku. Jego pierwszy pojedynek miał miejsce w marcu 2019 roku na 3 odsłonie gali Fame MMA. Zawodnik przegrał swój pierwszy pojedynek. Druga walka Filipka zakończyła się zwycięstwem i pokonaniem Łukasza Imiełowskiego. Obecny rekord Filipka wynosi 3-2.

Filipek - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Filipek

Data urodzenia (ile ma lat?): 1995.08.10

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Milicz, Polska

Filipek - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:4

L:6

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Filipek - Newsy