fbpx
olciak93

Olciak93

Zawodnik MMA Olciak93

Biogram

Olciak93 - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Olciak93 - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Olciak93?

Aleksandra Adamczyk, znana jako Olciak93, to influencerka i youtuberka, która ostatnio wstrząsnęła polską sceną mediów społecznościowych swoją kontrowersyjną relacją z influencerami.

Olciak93 – Kariera

Olciak93 to 24-letnia influencerka i youtuberka, która zdobyła popularność w polskim internecie. Choć nie jest jedną z największych gwiazd w kraju, ma swoją lojalną bazę fanów. Jej treści na platformach społecznościowych zwykle koncentrują się na tematach związanych z jej życiem codziennym, modą, urodą i podróżami.

Olciak93 – Stuu

Ostatnio Olciak93 stała się obiektem zainteresowania mediów i internautów z powodu swojej historii ze Stuu. Twierdzi, że gdy miała zaledwie 13-14 lat, nawiązała ryzykowną relację z osobą o znacznie starszym wieku przez media społecznościowe. To wyznanie wstrząsnęło opinią publiczną, a szczegóły tej relacji są przedmiotem szerokiej dyskusji.

Olciak93 – Boxdel

Olciak93 opowiedziała o swojej niezwykłej historii w wywiadzie z Michałem „Boxdelem” Baronem, znanym youtuberem. W wywiadzie wspomniała, że byli niegdyś parą, a relacja między nimi trwała od jej młodzieńczych lat. Ta informacja wywołała szereg pytań i kontrowersji wśród internautów. Według relacji Olciak93, ona i Michał Baron utrzymywali kontakt od bardzo młodego wieku. To dziwne połączenie starszej osoby i nastolatki budzi wiele emocji i wątpliwości. Olciak93 podkreśla, że są teraz przyjaciółmi, ale ich relacja z przeszłości jest niezwykła i budzi kontrowersje.

Olciak93 – Kontrowersje

Historia Olciak93 i jej relacji z gwiazdorem wzbudziła szeroką dyskusję na temat bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w internecie. Internauci i media społecznościowe gorąco dyskutują na ten temat i wyrażają swoje zdanie na temat tej kontrowersyjnej historii.

Olciak93 - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak informacji

Styl bazowy: brak

Pseudonim: olciak93

Data urodzenia (ile ma lat?): 22 sierpnia 1999 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Olciak93 - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Olciak93 - Newsy