fbpx
don diego

Don Diego

Zawodnik MMA Don Diego

Biogram

Don Diego - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Don Diego - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Mateusz „Don Diego” Kubiszyn

Don Diego urodził się 18 lipca 1991 roku w Lubaczowie. Jest to polski kick-bokser, bokser, ratownik medyczny strażak. Trzykrotny mistrz świata w amatorskim kickboxingu.

Mateusz Kubiszyn – biografia

Kubiszyn w wieku 7 lat zapisał się na karate shotokan i trenował tam przez 10 lat. Rok po rozpoczęciu karate uprawiał gimnastykę sportową przez 6 lat. Tego samego roku zabrał się za treningi piłki nożnej, które trwały przez 15 lat. W przeszłości był doświadczonym ratownikiem medycznym w Lubaczowie, obecnie jednak jest strażakiem w Rzeszowie. W listopadzie 2015 roku mężczyzna walczył zdobył pas na mistrzostwach świata w kick-boxingu. Po dwóch latach, jednak stracił swój tytuł. W 2021 roku po raz trzeci został mistrzem świata.

„Don Diego” – kariera w MMA

W czerwcu 2022 roku miała odbyć się jego debiutancka walka podczas gali High League 3. Ostatecznie jednak włodarz federacji poinformował nas, że walka nie dojdzie do skutku i odbędzie się w innym wcześniej ustalonym terminie. Kubiszyn po ogłoszeniu, że nie zawalczy odpalił live na instagramie, w którym informował, że nie jest to z jego winy, a wszystkich swoich kibiców bardzo przeprasza.

Don Diego - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: High League

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Don Diego

Data urodzenia (ile ma lat?): 18 lipca 1991 roku

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Lubaczów

Don Diego - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:11

L:6

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Don Diego - Newsy