fbpx
Tomasz Działowy

Gimper

Zawodnik MMA Gimper

Biogram

Gimper - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Gimper - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Tomasz „Gimper” Działowy

Jest to Polski youtuber, influencer oraz osobowość medialna. Urodzony 17 kwietnia 1994 roku. Twórca popularnego internetowego formatu „lekko nie będzie”. W latach młodości zajmował się tworzeniem utworów muzycznych. Właściciel agencji kreatywnej Vidmo.

Tomasz „Gimper” Działowy – biografia

Kariera Gimpera rozpoczęła się w 2011 roku od tworzenia filmów poświęconych grą wideo, które publikował na platformie YouTube. W 2014 roku wydał swoją debiutancką płytę o nazwie jeden. Promowany singiel uzyskał status trzykrotnie platynowej płyty. W roku 2017 Gimper uruchomił popularną swego czasu serię „lekko nie będzie”, do której zapraszał znane osobistości polskiego internetu. W 2018 roku został ambasadorem drużyny e-sportowej. Gimper obecnie działa na YouTube i jest współzałożycielem agencji kreatywnej.

Tomasz „Gimper” Działowy – kariera w MMA

Influencer 26 marca 2022 roku wyszedł do oktagonu, aby wyzwać do walki Trombę, czyli członka ekipy Friza. Występ ten zakończył się porażką dla Gimpera przez techniczny nokaut w drugiej rundzie pojedynku. Dużo osób twierdzi, że był to bardzo dobry pojedynek, a Tomek dobrze się zaprezentował.

Gimper - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Gimper

Data urodzenia (ile ma lat?): 17 kwietnia 1994 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Gimper - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Gimper - Newsy