fbpx
lilmasti

Lil Masti

Zawodnik MMA Lil Masti

Biogram

Lil Masti - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Lil Masti - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Aniela „Lil Masti” Bogusz

Aniela urodzona w 1990 roku w Warszawie. Swoją popularność zawdzięcza publikacji filmów na platformie YouTube pod pseudonimem SexMasterka. Influencerka znana jest również w branży sportowej oraz muzycznej. Od dziecka jeździ konno, a obecnie zajmuje się występami w popularnych galach typu freak fight. Aniela jest zaręczona z Tomaszem Woźniakowskim.

Aniela Bogusz – biografia

Aniela początkowo prowadziła kanał ze swoją siostrą o nazwie „FitDevAngel”, zamieszczając filmiki dotyczące zdrowego stylu życia. W 2015 roku rozpoczęła karierę pod pseudonimem „SexMasterka”, erotyczne nagrania przyniosły Anieli dużą popularność. Z czasem gwiazda YouTube’a zaczęła nagrywać piosenki, a jej teledyski zdobywały milionowe wyświetlenia. W 2019 nagrała pożegnalny filmik i usunęła wszelkie publikowane treści oraz konta na mediach społecznościowych.

Aniela „Lil Masti” Bogusz – kariera w MMA

Influencerka po zakończeniu swojej przygody z YouTube postanowiła podpisać umowę z największą federacją freak fight w Polsce, czyli Fame MMA. Anielę mogliśmy oglądać podczas starcia z Martą Linkiewicz, którą debiutantka z łatwością pokonała. Jak sama zaznacza 6 lat trenowała zapasy, co przełożyło się na łatwe zwycięstwo podczas walki. Po kłótni z włodarzami federacji Fame Aniela wstąpiła do ich konkurencji, jaką jest High League.

Lil Masti - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA/High League

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Lil Masti

Data urodzenia (ile ma lat?): 1990.04.03

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Warszawa, Polska

Lil Masti - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:5

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Lil Masti - Newsy