fbpx
natsu

Natsu

Zawodnik MMA Natsu

Biogram

Natsu - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Natsu - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Natalia „Natsu” Karczmarczyk

Natsu urodziła się 11 grudnia 1997 roku i pochodzi ze Śląska. Natalia posiada bardzo potężny kanał, który ma ponad milion subskrypcji. Była uczestniczką projektu Team X, a obecnie zajmuje się promowaniem swojego własnego przedsięwzięcia o nazwie Natsu World. Natalia studiowała farmację, a w trakcie studiów wzięła urlop dziekański. Młoda influencerka jest w związku z popularnym w całym internecie Marcinem Dubielem.

Natalia Karczmarczyk – biografia

Mimo że Natalia już od 2018 roku prowadziła kanał, który był rozpoznawalny na Polskim YouTube. Młoda influencerka swoją popularność zawdzięcza dołączeniu do Teamu X, którego w późniejszym czasie była liderką. Natalia ma za sobą występ w popularnym serialu „szkoła”. Natalia marzyła, żeby zostać lekarzem natomiast nie udało jej się dostać na medycynę.

„Natsu” – kariera w MMA

Jeśli chodzi o karierę dziewczyny w MMA, na początku lipca 2021 roku poinformowała swoich widzów, że zawalczy w federacji Malika Montany. W oktagonie zmierzyła się z członkinią byłego Teamu X, a mianowicie Lexy Chaplin. Mimo, znacznej przewagi warunków fizycznych ze strony Lexy, Natsu pokonała ją w pojedynku, pokazując dużą zawziętość oraz ducha walki. Obecnie Natalia miała zawalczyć podczas 3 odsłony gali High League, ale każda z rywalek odmawia z nią starcia.

Natsu - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: High League

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Natsu

Data urodzenia (ile ma lat?): 11 grudnia 1997

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Śląsk

Natsu - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Natsu - Newsy