fbpx
trombabomba

Tromba

Zawodnik MMA Tromba

Biogram

Tromba - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Tromba - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Mateusz „Tromba” Trąbka – kim jest?

Jest to jeden z popularniejszych polskich twórców, który zasłynął w intrenecie już w 2017. Mateusz jest znany z nagrywania filmików z Karolem „Frizem” Wiśniewskim. Tromba bardzo lubi tatuaże i szybkie auta, a na swoim kanale YouTube zgromadził już prawie 2 miliony widzów. Jego dziewczyna to znana influencerka Maria Ryskala, która swoją popularność zawdzięcza trombie.

Mateusz Trąbka – biografia

Znajomość Friza i Tromby rozpoczęła się od gry pokemon GO, za której sprawą chłopacy się poznali. Mateusz coraz częściej pojawiał się na kanale Friza w różnego rodzaju vlogach i challengach. W 2019 roku wraz z MiniMajkiem, Frizem i Wujkiem Łukim założyli Ekipę i od tamtego czasu ich popularność stale rośnie.

„Tromba” – kariera w MMA

Tromba zadebiutował na Fame MMA 14, gdzie zmierzył się z Tomaszem „Gimperem” Działowym. Była to emocjonująca walka wieczoru, która odbyła się na Krakowskiej Tauron Arenie. Przez bardzo ciekawe zestawienia zawodników cała hala zapełniła się co do ostatniego miejsca. Mateusz pokonał swojego rywala w 2 rundzie i tym samym debiutant wygrał swój pierwszy pojedynek. Na gali Fame MMA 16 został pokonany przez Marcina Dubiela, już w 1 rundzie. Jego obecny rekord wynosi 1-1.

Tromba - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Tromba

Data urodzenia (ile ma lat?): 14 kwietnia 1996 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Kraków

Tromba - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Tromba - Newsy