fbpx
pawel-bomba

Scarface Bomba

Zawodnik MMA Scarface Bomba

Biogram

Scarface Bomba - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Scarface Bomba - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Paweł „Scarface” Bomba

Mężczyzna jest mieszkańcem gdańska i urodził się 1988 roku. Mężczyzna zajmował się przygotowaniem do walki swojej byłej dziewczyny Zusje, która jest zawodniczką Fame MMA oraz High League. Para obecnie nie jest już razem. Bomba ma dwójkę dzieci syna i córkę. Na Instagramie możemy znaleźć go pod nazwą mysternajs.

Paweł Bomba – biografia

Jak podaje Paweł w wywiadach ze sportami walki i MMA związany jest już od dłuższego czasu. Chłopak wspomniał, że wywodzi się ze stójki, a jego mocną stroną są sporty uderzane. Przyjacielem Scarface jest popularny raper żabson, który załatwił mu walkę w federacji High league.

„Scarface” – kariera w MMA

Jeśli chodzi o walki w MMA, scarface w jednym z wywiadów powiedział, że miał stoczyć pojedynek w innej federacji, ale ostatecznie kontrakt nie doszedł do skutku. Na konferencji High League 3 dowiedzieliśmy się, że chłopak podpisał umowę z federacją Malika Montany i zobaczymy go w oktagonie na początku czerwca tego roku. Zawodnik po swoich dwóch walkach w federacji High league ma na swoim koncie dwie przegrane. Bomba został dwa razy znokautowany, na swojej pierwszej walce przez Tarzana, a na drugiej przez Ferrariego. Jego obecny rekord to 1-2.

Scarface Bomba - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: High League

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Scarface

Data urodzenia (ile ma lat?): 1988 roku

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Scarface Bomba - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Scarface Bomba - Newsy