fbpx
Vertez

Vertez

Zawodnik MMA Vertez

Biogram

Vertez - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Vertez - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Vertez?

Bartosz Kwaśniewski, bardziej znany jako Vertez, to postać znana na polskiej scenie YouTube od prawie dekady. Zyskał rozpoznawalność jako twórca treści związanych z grą Minecraft. Jednak jego kariera to nie tylko gry komputerowe.

Vertez – Początki Kariery

Vertez zadebiutował na YouTube w 2011 roku, a jego główną tematyką stała się gra Minecraft. Urodzony 13 stycznia 1991 roku we Wrocławiu, mężczyzna zaczął tworzyć treści na platformie w wieku 20 lat. W porównaniu z innymi popularnymi influencerami, rozpoczął swoją karierę stosunkowo późno. Mimo że jest aktywny na YouTube od dziewięciu lat, zajmuje 82. miejsce w rankingu Top 100 polskich youtuberów pod względem liczby subskrybentów.

Vertez – Kanały

Obecnie Bartosz prowadzi trzy kanały na YouTube: Vertez, Minecraft Vertez i Vertez Games. Na głównym kanale publikuje różnorodne treści, w tym słynną serię Q&A, która cieszy się dużą popularnością. Jego liczba subskrybentów na głównym kanale przekroczyła milion.

Vertez – Twórczość

Warto również dodać, że na filmach często pojawia się jego partnerka życiowa, Ula. Jej spontaniczność i otwartość dodają uroku materiałom Verteza. Poza Ula, w filmikach można dostrzec tajemniczego Pana Śmietanki, z którym Vertez utrzymuje przyjacielskie relacje.

Vertez – Partnerka i dziecko

Vertez i Ula to para, która znalazła się dzięki wspólnej pasji do YouTube. Połączyła ich praca na żywo podczas jednego z livestreamów. Para jest szczęśliwym rodzicem uroczej dziewczynki, co stanowi dla nich nowe wyzwanie, ale zdają się świetnie się odnajdywać w roli rodziców.

Vertez – Pan Śmietanka

Jednym z największych tajemnic Verteza jest postać Pana Śmietanki, która często pojawia się na jego kanałach. Kim jest ta tajemnicza postać? To pytanie budzi wiele spekulacji wśród fanów Verteza. Niektórzy sugerują, że to sam Vertez w przebraniu, inni widzą w nim zupełnie inną postać. Tego typu tajemnice i postaci stanowią integralną część YouTube i często dodają uroku twórczości Verteza.

Vertez – Kontrowersje

Niestety, ostatnio Vertez znalazł się w centrum kontrowersji. Pojawiły się publiczne oskarżenia o kontakt z osobami nieletnimi. Ta sytuacja wstrząsnęła polską sceną YouTube i skierowała uwagę na problematykę bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w internecie.

Vertez - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak informacji

Styl bazowy: brak

Pseudonim: Vertez

Data urodzenia (ile ma lat?): 13 stycznia 1991 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Warszawa, Polska

Vertez - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Vertez - Newsy