fbpx
denis_labryga

Denis Labryga

Zawodnik MMA Denis Labryga

Biogram

Denis Labryga - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Denis Labryga - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Denis Labryga – kim jest?

Denis Labryga jest znany z walk na gołe pięści. Z tego co sam wspominał urodził się w 1996 roku i w tym roku skończy 27 lat. Nie raz mogliśmy oglądać jego występy w organizacji Wotore, w której to zaskarbił sobie serca widzów. Labryga swoją przygodę ze sportami walki zaczął już ponad 10 lat temu, co widać po jego umiejętnościach w walce. 

Denis Labryga – biografia

Labryga w 2014 roku zdobył Mistrzostwo Polski Juniorów K1 i Puchar Świata w K1. Cztery lata temu ze względu na swoje zachowanie i nieciekawe sytuacje, które miały miejsce z jego udziałem, dostał zakaz trenowania. Nie poddał się jednak i wraca na matę silniejszy, jak sam mówi jest głodny kolejnych sukcesów, które z pewnością osiągnie. Jest współwłaścicielem studia tatuatorskiego „SKY Tattoo”.

Denis Labryga – kariera w MMA

W 2023 roku został ogłoszony nowym zawodnikiem federacji High League, gdzie ma zmierzyć się z Konradem Karwatem. Będzie to z pewnością emocjonujący pojedynek, ponieważ Denis jest bardzo pewny wygranej i nie dopuszcza do siebie innego scenariusza.

Denis Labryga – kibic

Nie mamy dokładnych wiadomości kogo kibicem jest Denis Labryga, ale z internetowych źródeł możemy dowiedzieć się, że Labryga to kibic Lechii Gdańsk.

Denis Labryga – wotore

Denis rewelacyjnie radzi sobie w walkach na gołe pięści co nie raz nam udowodnił. Do tej pory ma za sobą dwie walki, z których wszystkie okazały się być wygrane. Na początku 2022 roku stoczył swoją pierwszą walkę w organizacji Wotore. Zmierzył się z Piotrem Więcławskim, którego dwukrotnie pokonał.

Denis Labryga – Wzrost i Waga

Denis Labryga, mający 27 lat, wyróżnia się nie tylko swoim umiejętnościami w klatce, ale także imponującymi wymiarami. Jego wzrost wynosi 190 centymetrów, co nadaje mu znaczną przewagę nad niektórymi przeciwnikami. Co do wagi, Labryga waży około 115 kilogramów, co sprawia, że rywale muszą stawić czoła jego potężnym ciosom i ogromnej sile fizycznej.

Denis Labryga – Debiut i Walki

Swoje pierwsze kroki jako zawodnik MMA Denis stawiał na gali Wotore. Jednak jego historia w sportach walki sięga wcześniejszych lat, gdy wielokrotnie występował jako amator, głównie w kickboxingu. Ostatecznie zdecydował się na przejście na zawodowy poziom i zadebiutował w MMA 18 marca 2023 roku na gali High League 6.

Denis Labryga – Rekord

Jego kariera rozwija się błyskawicznie, a już teraz może pochwalić się imponującym rekordem. Do tej pory stoczył 4 zawodowe walki, z których dwie były pojedynkami bokserskimi, a jedna odbyła się w formule MMA. Jego bilans walk to 4 wygrane i brak porażek, co dowodzi jego talentu i predyspozycji do tej dyscypliny sportu.

Denis Labryga – Karwat

Jednym z najważniejszych momentów w karierze Denisa Labrygi był jego debiut na gali High League 6, gdzie zmierzył się z doświadczonym Konradem Karwatem. To starcie było czysto sportową rywalizacją, a Labryga udowodnił swoje umiejętności, wygrywając już w pierwszej rundzie przez TKO. To zwycięstwo w debiucie przyciągnęło uwagę fanów i ekspertów MMA.

Denis Labryga – Clout MMA

Po zamknięciu organizacji High League, Denis Labryga dołączył do nowo powstałej federacji MMA o nazwie Clout MMA. Było to kolejne wyzwanie w jego karierze, gdzie zmierzył się z Dawidem Załęckim.

Denis Labryga – Dawid Załęcki

Chociaż walka Denisa Labrygi z Dawidem Załęckim miała pierwotnie odbyć się na gali High League 7, organizacja ta została zamknięta. Jednak fanów obu zawodników ucieszy fakt, że starcie to zostanie skopiowane przez federację Clout MMA. To jedno z najbardziej oczekiwanych starć w polskim MMA, które z pewnością przyciągnie uwagę kibiców.

Denis Labryga – Bambi Bardot

Transpłciowa kobieta, która pod pseudonimem Bambi Bardot prowadzi swoją platformę internetową, obnażyła rzekome spotkanie z zawodnikiem Clout MMA, Denisem Labrygą. Wersja wydarzeń przedstawiona przez Bambi Bardot jest szokująca. Opisuje ona, że Labryga odwiedził jej mieszkanie i na początku zachowywał się przyjaźnie, obsypując ją komplementami. Jednak po tym, jak kobieta wyjawiła, że zna jego tożsamość i zapytała o jego związek, rzekomo stał się agresywny. Bardot twierdzi, że została zepchnięta z kanapy i zaatakowana słownie.

Denis Labryga – Dziewczyna

Denis Labryga przez długi czas spotykał się niejaką Martyną. Dowodem na to może być ich wspólne zdjęcie zamieszczone po gali High League. Finalnie jednak po głośnej sprawie z Bambi Bardot, Denis nie informował widzów jak potoczył się dalej ich związek. Wiemy jednak, że w momencie kiedy Labryga pojechał spotkać się z Bambi nie był w związku z Martyną.

Denis Labryga - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: High League

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Labryga

Data urodzenia (ile ma lat?): 3 stycznia 1996 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Głogów

Denis Labryga - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:5

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Denis Labryga - Newsy