fbpx

FAME MMA

Fame MMA

Jest to polska federacja, która zajmuje się organizacją gali typu freak show fight. Założona została 22 maja 2018 roku, a jej siedziba znajduje się w Swarzędzu. Pojedynki na gali odbywają się w głównej mierze na zasadach MMA, ale możemy spotkać tu różne dyscypliny sportu walki. Federacja zasłynęła walkami celebrytów, youtuberów, raperów, influencerów oraz innych znanych osobistości ze świata mediów.

Fame MMA – historia

Na przestrzeni lat wiele osób było zaangażowanych w sukces tego projektu. Głównym prowadzącym galę w latach 2018-2021 był Arkadiusz „Pan” Pawłowski. Podczas pierwszych gal Arkadiuszowi towarzyszył piosenkarz o pseudonimie „chwytak”. Od 8 edycji gali Fame, Michał Rogoziński przejął połowę obowiązków Pana Pawłowskiego. W lutym 2021 roku konferansjerem został Hubert Mściwujewski, a Arkadiusz przeszedł do konkurencyjnej federacji. Z biegiem czasu do Huberta dołączył Sylwester Wardęga i wspólnie prowadzą konferencje przed galą.

Włodarze Fame MMA

W zarządzie federacji Fame MMA zasiada łącznie czterech właścicieli, do których zaliczamy: Wojciecha Golę, Michała „Boxdela” Barona, Krzysztofa Rozparę oraz Rafała Pasternaka.

Ciekawe teksty: