fbpx
Franio

Franio

Zawodnik MMA Franio

Biogram

Franio - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Franio - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Franio – kim jest?

Czyli dokładniej Franciszek Rusiecki na tę chwilę jest najpopularniejszym streamerem na Twitchu w Polsce. Podczas transmisji możemy dużo dowiedzieć się o życiu chłopaka. Franio pochodzi z Łomianek, a na co dzień mieszka w Warszawie. Chłopak ma 23 lata i zaskarbił sobie dużą sympatię ze strony widzów. Najczęściej na streamach nie występuje sam tylko z Lizą.

Franciszek Rusiecki – Twitch

Wiele osób zarzuca chłopakowi, że to właśnie dzięki występom z Lizą cieszy się tak dużą popularnością. Chłopak miał już swoją widownię przed pojawieniem się dziewczyny na kanale. Nie zmienia to jednak faktu, że po jej pojawieniu przybyło mu prawie 100 tysięcy nowych obserwatorów. Chłopaka w szczytowym momencie na Twitchu oglądało ponad 33 tysiące osób jest to rekord ilości widzów w jednym momencie, jeśli chodzi o tą platformę.

Franio – kariera w MMA

Okazuje się, że Franio podpisał umowę na walkę z jedną z największych federacji typu freak fight w Polsce. Fame MMA wzięło Frania pod swoje skrzydła i został ogłoszony zawodnikiem 15 gali. Nie znamy jeszcze jego przeciwnika, ale nie raz mówił, że chciałby zawalczyć z Paramaxilem.

Franio - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: Kickboxing

Pseudonim: Franio

Data urodzenia (ile ma lat?): 2000 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Łomianki

Franio - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Franio - Newsy