fbpx
Emilia Czerwińska

Emilia Czerwińska

Zawodnik MMA Emilia Czerwińska

Biogram

Emilia Czerwińska - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Emilia Czerwińska - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Emilia Czerwińska – kim jest?

Emilia Czerwińska to polska zawodniczka MMA, która od lat walczy na polskich ringach, a jej imię zaczyna pojawiać się wśród coraz szerszej rzeszy fanów sportów walki. W swojej karierze walczyła już z wieloma znaczącymi przeciwnikami, a każdy jej występ na ringu cieszy się dużym zainteresowaniem i uznanie kibiców.

Emilia Czerwińska – KSW

Emilia Czerwińska debiutowała w organizacji KSW w 2021 roku, gdzie pokonała swoją rywalkę przez nokaut. Od tamtego czasu zaczęła systematycznie walczyć w KSW, co pozwoliło jej zyskać jeszcze większą popularność w Polsce i za granicą. W KSW Emilia miała już okazję stoczyć wiele amatorskich walk, co pozwoliło jej zdobyć wiele cennych doświadczeń oraz wzmocnić swoją pozycję na rynku sportów walki.

Emilia Czerwińska – Osiągnięcia

Emilia Czerwińska ma już na swoim koncie wiele znaczących osiągnięć w dziedzinie sportów walki. W sumie stoczyła 2 walk, z których wszystkie okazały się zwycięstwem. W swojej karierze pokonała m.in. zawodniczki takie jak Polka Weronika Eszer, czy też Sarą Luzar Smajić. Swoją pierwszą zawodową walkę zakończyła przez uderzenia łokciami, co tylko potwierdza jej wysoką klasę sportową.

Emilia Czerwińska – Waga i Wzrost

Emilia Czerwińska to zawodniczka, której wzrost wynosi 172 cm przy wadze 57 kg. Jednocześnie jednak jest to kobieta bardzo dobrze zbudowana i wytrzymała, co pozwala jej walczyć z przeciwniczkami znacznie wyższymi i cięższymi od niej samej. Na co dzień walczy w kategorii muszej.

Emilia Czerwińska – Walka o szacunek

Emilia Czerwińska to kobieta, która odważnie stawia czoła swoim przeciwnikom i nie daje sobie łatwo wygrywać. W ringu jest pełna determinacji i siły, co sprawia, że każda walka z nią jest niezwykle emocjonująca. Dla Emilii sport walki to nie tylko sposób na życie, ale przede wszystkim walka o szacunek i uznanie w oczach fanów.

Emilia Czerwińska - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: Kickboxing, Boxing

Data urodzenia (ile ma lat?): 1990.07.01

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Zgorzelec, Poland

Emilia Czerwińska - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:3

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Emilia Czerwińska - Newsy