fbpx
Adrianna Śledź

Adrianna Śledź

Zawodnik MMA Adrianna Śledź

Biogram

Adrianna Śledź - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Adrianna Śledź - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Adrianna Śledź

Adrianna urodziła się 29 stycznia 1999 roku. Jest modelką pochodzącą z Wrocławia. Po udziale w programie Love Island wyspa miłości, dziewczyna postanowiła przeprowadzić się do Warszawy.

Adrianna Śledź – biografia

Swoją karierę dziewczyna zaczynała, biorąc udział w konkursach piękności. W 2016 roku została Miss Dolnego Śląska i dotarła do wyborów Miss Polski. Następnie próbowała swoich sił jako modelka i wzięła udział w programie Top Model. Większej liczbie osób dała poznać się za sprawą udziału w programie Love Island wyspa miłości. Była najmłodszą uczestniczką programu, ale wszyscy uważali ją za przebojową i pewną siebie. Na przełomie lutego oraz marca 2021 roku wzięła udział w nowym reality show One Night Squad.

Adrianna Śledź – kariera w MMA

Dziewczyna postanowiła porzucić swoje imprezowe życie i zająć się treningami do MMA. Adrianna wygrała pojedynek na gali Punch Down 4 z Julią Jaroszewską znana z programu Projekt Lady. Stoczyła również walkę z niezwyciężoną Anielą „Lil Mastii” Bogusz. Walka była bardzo szybka i trwała zaledwie 15 sekund, zakończyła się duszeniem zza pleców przez Anielę. Dziewczyna stoczyła również zwycięską walkę w federacji Pink MMA 1.

Adrianna Śledź - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Slap Fighting Championship

Pseudonim: Flychanelle

Data urodzenia (ile ma lat?): 1999.01.29

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Wrocław

Adrianna Śledź - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Adrianna Śledź - Newsy