fbpx
therealmixer

Mixer

Zawodnik MMA Mixer

Biogram

Mixer - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Mixer - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Mixer – kim jest?

Mikołaj urodził się w 2000 roku i pochodzi Czarnkowa, czyli niewielkiej miejscowości usytuowanej w zachodnio-północnych rejonach kraju, nieopodal Stargardu. Mikołaj jest byłym członkiem potężnej niegdyś ekipy Friza. Mixer już od dobry paru lat jest twórcą internetowym, a swoją przygodę z YouTube rozpoczynał od nagrywania rozgrywek gamingowych.

Mikołaj Magdziarz – biografia

Mixer jeszcze przed dołączeniem do ekipy zajmował się prowadzeniem kanału na YouTube, który finalnie mocno się rozrósł. W momencie dołączenia do wielkiego projektu był w związku z Martą Błoch, którą wprowadził do tego świata. Okazuje się również, że Friz już długo przed projektem „ekipa” kolegował się z Mixerem i znał go najdłużej spośród wszystkich członków. Finalnie jednak Mikołaj podjął decyzje o opuszczeniu ekipy, co było spowodowane rozstaniem z Martą i nieodnajdywaniem się w formacie tworzonym przez resztę członków. W późniejszym czasie zaczął nagrywać filmy na własną rękę i pokazał nam swoją nową dziewczynę Wiktorię, z którą również zakończył związek.

Mixer – kariera w MMA

Mikołaj postanowił dołączyć do grona zawodników Fame MMA. W 2021 mierzył się ze streamerem o nazwie Popo. Finalnie jednak przegrał ten pojedynek.

Mixer - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Mixer

Data urodzenia (ile ma lat?): 2000 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Czarnkowo

Mixer - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Mixer - Newsy