fbpx
bartłomiej gładkowicz

Bartłomiej Gładkowicz

Zawodnik MMA Bartłomiej Gładkowicz

Biogram

Bartłomiej Gładkowicz - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Bartłomiej Gładkowicz - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Bartłomiej Gładkowicz – kim jest?

Bartłomiej Gładkowicz to polski zawodnik MMA, który zdołał wzbudzić spore zainteresowanie wśród fanów sportów walki. Zanim jednak rozpoczął swoją profesjonalną karierę, przez wiele lat uprawiał różne dyscypliny sportowe, z których wiele wymagało od niego nie tylko wysokiej sprawności fizycznej, ale i dużej wytrzymałości psychicznej.

Bartłomiej Gładkowicz – KSW

W roku 2022 Bartłomiej Gładkowicz podpisał kontrakt z organizacją KSW, która w Polsce jest jednym z najważniejszych graczy w dziedzinie sportów walki. W debiucie zawodnik został pokonany przez Oumara Sy, przez decyzję sędziów. Występ w federacji pozwolił mu jednak zwrócić uwagę na swoją osobę i zdobyć szerszą popularność w kraju.

Bartłomiej Gładkowicz – Osiągnięcia

Bartłomiej Gładkowicz ma już na swoim koncie sporo znaczących osiągnięć w dziedzinie sportów walki. W sumie stoczył 12 walk, z których wygrał 9, a przegrał zaledwie 3. Z pewnością najważniejszym osiągnięciem w jego karierze było zdobycie tytułu mistrza GSW w wadze półśredniej.

Bartłomiej Gładkowicz – Waga i Wzrost

Bartłomiej Gładkowicz to zawodnik o dosyć typowej dla MMA budowie ciała. Mierzy on 184 cm wzrostu, a jego waga waha się w granicach kategorii wagowej półciężkiej. Z racji swojej budowy i kondycji, jest w stanie stawić czoła bardzo wymagającym przeciwnikom, a jednocześnie zachować swoją szybkość i zwinność na ringu.

Bartłomiej Gładkowicz – reality show „Tylko Jeden”

Bartłomiej Gładkowicz w 2020 roku wziął udział w programie typu reality show – Tylko Jeden, który zyskał sobie spore uznanie w Polsce. W programie tym Bartłomiej miał okazję rywalizować z innymi zawodnikami MMA oraz innych sportów walki, co pozwoliło mu jeszcze bardziej wzmocnić swoje umiejętności oraz zyskać popularność wśród fanów sportów walki.

Bartłomiej Gładkowicz - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: EFN

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Clark Kent

Data urodzenia (ile ma lat?): 1996.06.19

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Bydgoszcz, Polska

Bartłomiej Gładkowicz - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:9

L:3

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Bartłomiej Gładkowicz - Newsy