fbpx
Michał Gała

Michał Gała

Zawodnik MMA Michał Gała

Biogram

Michał Gała - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Michał Gała - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Michał Gała?

Gała to postać, która zdobyła rozgłos w mediach, zarówno dzięki udziałowi w popularnym programie „Top Model”, jak i swojej przygodzie w świecie MMA.

Michał Gała – „Top Model”

Michał Gała zyskał pierwszą dawkę rozpoznawalności jako uczestnik ósmej edycji programu „Top Model”, emitowanego na antenach stacji TVN. W programie ten ujawnił się jako wesoły, pełen energii młody człowiek, zdobywając sympatię zarówno jurorów, jak i widzów przed telewizorami oraz tych śledzących go w sieci. Mimo że nie zdobył pierwszego miejsca, to udział w programie przysporzył mu rozgłosu i sympatii fanów.

Michał Gała – wiek, wzrost

Jako model, Michał Gała musi zadbać o swoją sylwetkę. Mężczyzna mierzy około 185 centymetrów wzrostu i waży około 84 kilogramów. W 2023 roku obchodził swoje 26. urodziny. Michał Gała pochodzi z Trzebiechowa i ukończył Technikum Ochrony Środowiska w Zielonej Górze.

Michał Gała – Team X

Gała zyskał sporą popularność po udziale w „Top Model”. Po tym programie brał udział w różnych projektach, takich jak reality show „Fame czy Shame” oraz dołączył na pewien czas do znanego internetowego „Teamu X”.

Michał Gała – Zarobki

Informacje na temat dokładnych zarobków Michała Gały nie są dostępne publicznie. Jednak ze względu na jego rozpoznawalność, można przypuszczać, że model ten może liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie za współpracę z markami i firmami.

Michał Gała – Kariera MMA

Michał Gała zdecydował się na wyzwanie w formule MMA, co zaskoczyło wielu jego fanów. Jego debiut w FAME MMA miał miejsce na gali numer 10, gdzie stawił czoła innemu modelowi, Mikołajowi Śmieszekowi. Walka zakończyła się zwycięstwem Gały jednogłośną decyzją sędziów. Przygotowując się do tej rywalizacji, Michał trenował pod okiem doświadczonego trenera Przemysława Szyszki, choć nie miał wcześniejszego doświadczenia w sportach walki.

Michał Gała – Partnerka

Gała jest w związku z popularną influencerką, Martą „Martirenti” Rentel. Para poznała się przy okazji programu „Fame czy Shame”. Marta Rentel także miała okazję wystąpić w FAME MMA, gdzie niestety przegrała swój debiutancki pojedynek.

Michał Gała – Popularność

Gała cieszy się dużą popularnością na platformach społecznościowych. Jego konto na Instagramie o nazwie „michalgala_official” obserwuje ponad 500 tysięcy osób. Na Tik Toku, gdzie publikuje pod nazwą „michalgala_official. Jego wpisy na tym portalu zyskały blisko 20 milionów polubień.

Michał Gała - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Gała

Data urodzenia (ile ma lat?): 1997 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Trzebiechowa.

Michał Gała - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Michał Gała - Newsy