fbpx
Natan Marcon

Natan Marcoń

Zawodnik MMA Natan Marcoń

Biogram

Natan Marcoń - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Natan Marcoń - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Natan Marcoń – kim jest?

Bóg estetyki, a dokładniej Natan Marcoń. Urodził się 18 stycznia 2003 roku. Przez długi czas większość osób myślała, że jego siostrą jest Klaudia Kołodziejczyk, która jest dziewczyną popularnego YouTubera czyli Gimpera. Obydwoje długo wkęcali w ten sposób swoich widzów, ale finalnie Klaudia wyprowadziła wszystkich z błędu. Znany jest ze swojej dużej przemiany gdzie w 3 miesiące schudł 40 kg i stał się inspiracją dla innych na swoich social mediach.

Natan Marcoń  – biografia

Jeśli chodzi o historię Natana sięga ona jego młodzieńczych lat kiedy to prowadził content commentary. Porzucił go jednak na rzecz zmiany swojego życia i sylwetki. Obecnie zajmuje się treningami personalnymi i modelingiem. Bardzo głośno zrobiło się o nim kiedy napluł na pudełko płatków Fagaty i wyzwał ją od “szmaty”. Ze względu na męczące go wyrzuty sumienia postanowił przeprosić dziewczynę i porozmawiać z nią na żywo. Po całym zajściu opublikował film na swoim YouTube, a ludzie zarzucili mu hipokryzję.

Bóg estetyki  – kariera w MMA

Jeśli chodzi o jego karierę w sportach walki, mogliśmy zobaczyć, że podpisał kontrakt z federacją Fame MMA. W 2022 roku zmierzył się z Wiejskim Koksem i odniósł porażkę. Na konferencji pokazał się z bardzo aroganckiej strony przez co zapewnił sobie dwie kolejne walki w federacji. Na wywiadach wspominał, że w przyszłości ma zmierzyć się z Daro Lwem i Piotrem Szeligą. Jego obecny rekord to 0-1.

Pierzasta gęś – pseudnonim

Z uwagi na bujne loki Marconia jeden z jego przeciwników – Daro Lew nazwał go pierzastą gęsią. Natanowi spodobało się to określenie i podczas Fame MMA 18 stało się to jego oficjalnym pseudnimem.

Natan Marcoń – Baba od Niemca

Po jednej z konferencji podczas Fame MMA użytkownicy Wykopu oraz Twittera zaczęli wykonywać śmieszne przeróbki zdjęć z jego wizerunkiem, gdzie Natan był w stroju typowej nauczycielki czyli „baby od Niemca”.

Natan Marcoń – przemiana

Na swoim kanale na YouTubie Natan Marcoń dokonywał swojej przemiany co dokumentował cyklicznymi materiałami wideo. Influencer w dość szybkim czasie dokonał bardzo efektownej zmiany swojej sylwetki. Po tym wydarzeniu YouTuber zaczął m.in. doradzać ludziom w budowaniu formy i tworzył dla nich plany treningowe.

Natan Marcoń – siostra

Wiele osób twierdziło, że siostrą Natana jest Sheya, czyli partnerka Gimpera. Sheya zdementowała jednak te plotki.

Czy Natan jest naturalny?

To pytanie dotyczy wspomagania się przez Natana środkami wspierającymi budowę sylwetki. Marcoń wielokrotnie temu zaprzeczał, choć cała sprawa jest rozwojowa i budzi wśród wielu osób dużo kontrowersji.

Natan Marcoń – waga i wzrost

Według danych z jego walk, Natan waży ok. 100 kg i ma ok. 187 cm wzrostu.

Natan Marcoń - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Bóg Estetyki, Pierzasta Gęś, Baba od Niemca

Data urodzenia (ile ma lat?): 18 stycznia 2003 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Natan Marcoń - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:2

L:3

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Natan Marcoń - Newsy