fbpx
xsheeya

Sheeya

Zawodnik MMA Sheeya

Biogram

Sheeya - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Sheeya - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Klaudia „sheeya” Kołodziejczyk.

Sheeya to zarówno trenerka, jak i influencerka. Klaudia to dziewczyna znanego twórcy internetowego Gimpera. Posiada stronę internetową, na której możemy znaleźć usługi związane z treningami, dietami oraz zdrowym stylem życia. Uczęstrzała do technikum w Łodzi o profilu technik informatyk. Ma wykształcenie średnie i jak sama mówi bardzo dobrze napisała maturę.

Klaudia Kołodziejczyk – biografia

Sheeya posiada również swój kanał na YouTube założony już w 2012 roku, na którym możemy znaleźć różnego rodzaju vlogi oraz challenge. Dziewczyna bardzo aktywnie udziela się na TikToku, gdzie możemy zobaczyć filmiki jak udami rozgniata arbuza oraz nosi na rękach swojego mężczyznę.

„sheeya” – kariera w MMA

Jeśli chodzi o debiut w klatce dziewczyny miał się on odbyć podczas gali Fame MMA 14, na której zawalczył jej chłopak. Dziewczyna przygotowywała się do pojedynku z Sebastianem Skrzeczakiem w Warszawskiej Akademii Walki. Finalnie jednak nie doszło do jej pojedynku z Lalą Laluną, która jest znana z serialu Królowe Życia. Klaudia doznała kontuzji, która wykluczyła ją z pojedynku w klatce. Dziewczyna wspominała w wywiadach, że gdyby wcześniej znała niski poziom swojej przeciwniczki, to wyszłaby do walki z jedną ręką.

Sheeya - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: sheeya

Data urodzenia (ile ma lat?): 15 sierpnia 2001 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Łódź, Poland

Sheeya - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:2

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Sheeya - Newsy