fbpx
Paulina Kostrzycka

Paulina Kostrzycka

Zawodnik MMA Paulina Kostrzycka

Biogram

Paulina Kostrzycka - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Paulina Kostrzycka - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Paulina Kostrzycka?

W świecie internetu pojawiają się nieustannie nowe twarze, które zdobywają ogromną popularność w mgnieniu oka. Jedną z takich osobistości jest Paulina Kostrzycka, znana również jako „_kostrzycka”. Choć jej nazwisko może nie brzmieć jeszcze tak znajomo jak niektóre celebryckie nazwiska, to jej talent, pasja i specyficzny urok przyciągają setki tysięcy fanów na różnych platformach społecznościowych.

Paulina Kostrzycka – Pasje

Jednym z pierwszych faktów, którymi Paulina Kostrzycka chwali się w sieci, jest jej niezwykła miłość do gotowania. Twierdzi, że jest mistrzynią przyrządzania wyśmienitej carbonary i wiele osób, które miały okazję skosztować jej kulinarnych dokonań, nie może się nie zgodzić z tą opinią. Jej umiejętności kulinarnych sztuczek zdobywają sympatię i uznanie nie tylko wirtualnych fanów, ale również zapewne najbliższego grona przyjaciół i rodziny.

Paulina Kostrzycka – Sport

Inną niezwykłą cechą Pauliny jest jej niesamowita elastyczność. W jednym z programów Goats, Kostrzycka zaskoczyła widzów, wykonując imponujący szpagat. To tylko jeden z przykładów, który pokazuje, że jest osobą wszechstronnie uzdolnioną i gotową do podejmowania nowych wyzwań.

Paulina Kostrzycka – Goats

Jednak to nie wszystko, co możemy o Paulinie powiedzieć. Jej udział w programie „Goats” na platformie YouTube przyciągnął uwagę wielu internautów. W tym nietypowym show uczestnicy konkurują o serce znanej postaci, a w przypadku Pauliny była to niesamowita szansa zdobycia serca Amadeusza Ferrariego. Program ten okazał się świetną platformą, na której mogła pokazać swoje talenty i osobowość, a także zyskać jeszcze większą rzeszę fanów.

Paulina Kostrzycka – Kontrowersje

Popularny YouTuber postanowił ocenić talent wokalny tiktokerki. Początkowo nie oszczędził krytycznych słów na temat jej umiejętności wokalnych, co wywołało burzę w sieci. Zebo zwrócił również uwagę na intrygującą hipotezę. Twierdził, że Lamborghini Huracan, które zostało zniszczone ponad rok temu i porzucone na jednej z warszawskich ulic, należało do ojca Pauliny. To odkrycie wywołało niemałe zamieszanie, ponieważ influencerka wcześniej chwaliła się identycznym samochodem na swoich mediach społecznościowych.

Paulina Kostrzycka - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak informacji

Styl bazowy: brak

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Paulina Kostrzycka - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Paulina Kostrzycka - Newsy