fbpx
Tomasz Zadyma

Tomasz Zadyma

Zawodnik MMA Tomasz Zadyma

Biogram

Tomasz Zadyma - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Tomasz Zadyma - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Tomasz Gromadzki – kim jest?

Tomasz Zadyma jest polskim bokserem i przedsiębiorcą pogrzebowym, który urodził w 8 stycznia 1990 roku. Od dawna związany jest ze światem sportu przez co, szybko zdobył popularność dzięki swoim umiejętnościom na ringu oraz charakterowi. Tomasz znany jest pod pseudonimem „Zadyma”. Na konferencji mogliśmy zobaczyliśmy, że jest to bardzo pozytywny i wygadany zawodnik.

Tomasz Gromadzki – walki

Tomasz Gromadzki w swojej karierze stoczył wiele niezapomnianych walk, które przyciągały uwagę tysięcy fanów. Jego styl walki cechuje się agresywnością oraz dużą siłą fizyczną. Zawsze stara się dać z siebie wszystko na ringu i nie cofa się przed żadnym wyzwaniem. Zadyma w wieku 13 lat rozpoczął swoje treningi karate, kolejno trenował boks, a następnie zajął się treningami kick-boxingu.

Tomasz Gromadzki – osiągnięcia

Gromadzki może pochwalić się wieloma osiągnięciami w swojej karierze bokserskiej. Zdobył wiele zwycięstw na krajowych i międzynarodowych arenach. Jego umiejętności na ringu zostały docenione również przez innych zawodników i trenerów. W 2013 roku zadebiutował w K-1 i przegrał w wyrównanej walce z ówczesnym mistrzem świata. Jest również wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski w kickboxingu / K-1.

Tomasz Gromadzki – waga i wzrost

Tomasz Gromadzki jest zawodnikiem o imponującej sylwetce. Jego waga i wzrost to temat często poruszany przez fanów i media. Zawodnik ma około 172 centymetry wzrostu oraz bije się w kategorii półciężkiej. Jego waga na co dzień ostyluje w granicach 90 kilogramów.

Zadyma – Fame MMA

Tomasz Gromadzki wziął udział w konferencji przed galą Fame MMA 18, gdzie zmierzy się z Alanem Kwiecińskim. Podczas konferencji pokazał się z bardzo dobrej strony i zaskoczył widzów swoim podejściem do walki. Tomasz został bardzo pozytywnie odebrany i wiele osób liczy na jego zwycięstwo w walce z Alanem.

Tomasz Zadyma - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Zadyma

Data urodzenia (ile ma lat?): 8 stycznia 1990 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Katowice, Polska

Tomasz Zadyma - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:13

L:8

D:1

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Tomasz Zadyma - Newsy