fbpx
Natalie Wayne

Natalie Wayne

Zawodnik MMA Natalie Wayne

Biogram

Natalie Wayne - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Natalie Wayne - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Natalie Wayne – kim jest?

Natalie Wayne, czyli Patrycja, to 25-letnia dziewczyna z Łodzi, która stała się bardziej rozpoznawalna dzięki udziałowi w programie Goats. W ramach programu, zawodnik Fame MMA czyli Kacper Błoński, miał za zadanie wybrać partnerkę, z którą pójdzie na randkę. Natalie Wayne zwróciła na siebie uwagę nie tylko swoim wyglądem, ale również zawodem jaki wykonuje, ponieważ pracuje zadalnie w branży erotycznej.

Patrycja – program Goats

Choć udział w programie Goats był dla Natalie Wayne jedynie jednym z wielu doświadczeń, to z pewnością przyczynił się do jej popularności. Dziewczyna postanowiła podjąć wyzwanie i przetestować swoje umiejętności podczas takiego show. Choć nie udało jej się zdobyć serca Kacpra Błońskiego, to z pewnością zwróciła na siebie uwagę widzów.

Natalie Wayne – dalsze losy

Po udziale w programie Goats, Natalie Wayne kontynuuje swoją pracę w branży erotycznej. Dziewczyna podkreśla, że pracuje zdalnie i nie wykonuje tego usług na co dzień. Wspiera ją w tym rodzina, która akceptuje jej wybory i plany na przyszłość.

Natalie Wayne – kariera MMA

Choć Natalie Wayne nie ma na swoim koncie żadnych oficjalnych walk w MMA, to jej udział w programie Goats otworzył jej drzwi do szerszej kariery w tej dziedzinie. Dziewczyna zyskała już swoich fanów, którzy z pewnością chętnie zobaczyliby ją na ringu. Choć nie wiadomo, czy Natalie Wayne planuje rozpocząć przygodę z MMA, to z pewnością wiele osób czeka na jej kolejne kroki.

Natalie Wayne - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: brak

Pseudonim: Natalie Wayne

Data urodzenia (ile ma lat?): 1998 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Łódź, Poland

Natalie Wayne - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Natalie Wayne - Newsy