fbpx
wardęga mma

Wardęga

Zawodnik MMA Wardęga

Biogram

Wardęga - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Wardęga - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Sylwester Wardęga

Jest to twórca internetowy, który nagrywa materiały na platformę YouTube. Urodzony 31 grudnia 1989 roku w Mławie. Obecnie mieszka w Warszawie. W 2018 roku jego kanał był najpopularniejszy na Polskim YouTube.

Sylwester Wardęga – biografia

Wardęga swoje filmy nagrywa i publikuje już od 2011 roku w serwisie YouTube. Największą rozpoznawalność przyniósł mu film Mutant Giant Spider Dog, który otrzymał nagrodę YouTube Rewind. Mimo że filmy, w których naśmiewa się z policji przyniosły mu spore wyświetlenia, przyniosły mu dużo problemów z prawem. Kolejny założony przez niego kanał to Wataha – krulestwo, gdzie zajmuje się komentowaniem działalności internetowej innych twórców. Od początku 2022 roku możemy go oglądać jako prowadzącego Fame MMA.

Sylwester Wardęga – Commentary

Wardęga od lat prowadzi na YouTube oraz Twitchu content o tematyce commenatry. Stara się on analizować i komentować aktualne wydarzenia w polskim internecie. 

Wardęga – Goats

W 2023 roku Sylwester Wardęga wspólnie z Izakiem, Boxdelem, Golą i Błoński założyli kanał rozrywkowy na polski YouTubie o nazwie Goats. 

Sylwester Wardęga – kariera w MMA

Sylwester wziął udział w dwóch walkach na gali Fame MMA. Jego pierwsza walka w formule MMA odbyła się 6 marca 2021 roku, a jego przeciwnikiem był Kacper Błoński. Wardęga przegrał pojedynek już w 1 rundzie za sprawą duszenia zza pleców. Wardęga swój drugi pojedynek stoczył z Dannym Ferrerim. Początkowo miał zawalczyć z „Oj wojtkiem”, lecz z powodu kontuzji kolana Sylwestra, pojedynek nie mógł odbyć w formule MMA. Wardęga przegrał swoją drugą walkę, a jego rekord wynosi 0:3.

Wardęga - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Druid, SA Wardęga

Data urodzenia (ile ma lat?): 31.12.1983

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Mława

Wardęga - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:4

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Wardęga - Newsy