fbpx
Alan Kwieciński

Alanik Kwieciński

Zawodnik MMA Alanik Kwieciński

Biogram

Alanik Kwieciński - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Alanik Kwieciński - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Alan „Alanik” Kwieciński

Alan urodzony 26.07.1992 r. w Olsztynie. Już w młodości interesował się sportem, co w przyszłości przełożyło się na podjęcie przez niego pracy trenera personalnego. Swoją rozpoznawalność zawdzięcza udziałowi w popularnym programie Warsaw Shore, w którym miał okazję pojawić się w 6 sezonach.

Alan Kwieciński – biografia

Po zakończeniu kariery w programie skupił się na rozwijaniu swojej kariery sportowej. Mogliśmy zobaczyć go również w takich produkcjach, jak serial Ex na plaży, teledyskach disco polo, a nawet zagrał epizodyczną rolę w filmie Kobiety Mafii. Obecnie partnerką Alana jest Dagmara Musiał, z którą jest zaręczony.

Alanik – kariera w MMA

Po odejściu Alana z Warsaw Shore, poświęcił się sportowi. Alanik walczy przede wszystkim w MMA i kick-boxingu. Młody sportowiec miał okazję bić się w organizacjach, takich jak King of Kings, czy też Fight Exclusive Night. Dużą popularność przyniósł mu także występ na gali federacji Fame MMA, na której stoczył walkę z Piotrem Pająkiem. Ostatnio znów mogliśmy zobaczyć Alana w klatce, gdzie podjął się walki z Mateuszem Murańskim, w której odniósł porażkę. Jego ostatnie walki to seria niepowodzeń przez co jego rekord we freak fight wynosi 6-13

Alanik Kwieciński - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: Muay Thai

Pseudonim: Breakheart

Data urodzenia (ile ma lat?): 26.07.1992

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Olsztyn

Alanik Kwieciński - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:7

L:14

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Alanik Kwieciński - Newsy