fbpx
Sequento

Sequento

Zawodnik MMA Sequento

Biogram

Sequento - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Sequento - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Sequento – kim jest?

Przemysław „Sequento” Skulski to uczestnik programu Warsaw Shore, który zdobył popularność dzięki swojemu dynamicznemu stylowi życia. Urodzony w 1995 roku w Kostrzynie nad Odrą, pasjonuje się siłownią, samochodami i imprezami. Obecnie jest w szczęśliwym związku z Mileną, inną uczestniczką Warsaw Shore, i planuje wytatuowanie całego swojego ciała.

Sequento – Taniec

Przemysław Skulski, znany jako Sequento, od sześciu lat pracuje w Hamburgu, gdzie prowadzi własną firmę zajmującą się wykończeniami wnętrz. Jego działalność zawodowa nie ogranicza się tylko do budownictwa – Sequento jest również popularnym TikTokerem. Zyskał popularność dzięki swoim specyficznym tańcom, które wykonywał podczas pracy na budowie. Jego znajomość z Alanem Kwiecińskim, z którym tańczył podczas media treningów na Fame MMA, również przyczyniła się do wzrostu jego popularności.

Sequento – Kariera w MMA

Sequento rozpoczął swoją karierę w sztukach walki, podpisując kontrakt z federacją High League. Miał wystąpić na piątej edycji gali, jednak po upadku High League zainteresowała się nim federacja Clout MMA. Jego udany debiut w Clout MMA odbył się 9 marca 2024 roku, podczas czwartej edycji gali, gdzie zmierzył się z Lizakiem. Sequento wygrał walkę przez niejednogłośną decyzję sędziów po trzech pełnych rundach, co było sporym zaskoczeniem, gdyż był uważany za underdoga.

Sequento w programie Warsaw Shore

Przemysław Skulski zyskał szeroką popularność jako uczestnik polskiego programu Warsaw Shore, który skupia się na wspólnym imprezowaniu. Wziął udział w trzech ostatnich edycjach programu, a jego towarzyski charakter sprawił, że szybko stał się ulubieńcem widzów. W programie poznał swoją obecną partnerkę, Milenę, z którą jest w szczęśliwym związku.

Sequento – Wypadek Ferrari

Latem 2022 roku o Sequento zrobiło się głośno z powodu groźnie wyglądającego wypadku samochodowego w Sopocie. Kierowca czerwonego Ferrari California, wartego około miliona złotych, zderzył się z zielonym Audi RS3 Limousine. Nieoficjalnie za kierownicą Ferrari siedział Sequento. Nagrania z wypadku, które trafiły do internetu, wskazywały na to, że to właśnie Sequento nie zachował bezpiecznej odległości od Audi, co potwierdziły ustalenia lokalnej policji.

Sequento – Plany na przyszłość

Przemysław „Sequento” Skulski ma ambitne plany na przyszłość. Zamierza kontynuować karierę w sportach walki, a także rozwijać swoją firmę w Hamburgu. Jego obecność na TikToku i w programie Warsaw Shore zapewnia mu stały kontakt z fanami, a jego dynamiczny styl życia i charyzma przyciągają coraz większą publiczność. Sequento planuje również dalsze tatuowanie swojego ciała, co jest częścią jego unikalnego wizerunku.

Sequento

Przemysław „Sequento” Skulski to barwna postać, która zyskała popularność dzięki swojej pracy w branży budowlanej, występom w Warsaw Shore oraz karierze w MMA. Jego pasje i dynamiczny styl życia przyciągają rzesze fanów, a plany na przyszłość zapowiadają kolejne interesujące projekty i wyzwania.

Sequento - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: High League

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Sequento

Data urodzenia (ile ma lat?): 1995 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Kostrzyn

Sequento - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:3

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Sequento - Newsy