fbpx
Maksymilian Wiewiórka

Wiewiór

Zawodnik MMA Wiewiór

Biogram

Wiewiór - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Wiewiór - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka

Maksymilian to jeden z zawodników federacji Fame MMA, której zawdzięcza tak wielką rozpoznawalność. Urodził się w 1998 roku, a mieszane sporty walki trenuje już od kilku lat.

Maksymilian Wiewiórka – biografia

Zawodnik jest związany z federacją Fame MMA już od samego startu projektu. Organizatorzy zapewnili młodemu chłopakowi dużą rozpoznawalność. Wiewiór trenuje już długi czas, a jego specjalizacją są mieszane sztuki walki. Maksymilianowi udało się zdobyć pas w kategorii półśredniej.

„Wiewiór” – kariera w MMA

Wiewiórka to zawodnik, który ma za sobą już parę stoczonych walk w federacji Fame MMA. Pierwszy raz w klatce mogliśmy oglądać wiewióra, który stoczył walkę z ponad 40 kg cięższym przeciwnikiem Michałem Handke. Mimo swojej przegranej, wiewiór mógł cieszyć się dużą sympatią widzów. Następnie mogliśmy zobaczyć go w klatce podczas Fame MMA 3, gdzie pokonał Kamila Hassana. Ten młody chłopak swoje kolejne walki stoczył z Amadeuszem Roślikiem, Adrianem Polakiem oraz Krystianem Wilczakiem. Wszystkie kolejne walki zakończyły się dla Wiewióra zwycięstwem i tym samym posiada rekord 4-1-0.

Wiewiór - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Wiewiór

Data urodzenia (ile ma lat?): 12 maja 1998 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Wiewiór - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:10

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Wiewiór - Newsy