fbpx
Kuba Paramaxil Frączek

Paramaxil

Zawodnik MMA Paramaxil

Biogram

Paramaxil - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Paramaxil - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kuba Frączek – kim jest?

Kuba Frączek to popularny streamer, który prowadzi transmisje live na platformie Twitch. Paramaxil obecnie zajmuje się walkami, a jego pierwszy pojedynek odbył się przy okazji gali Fame MMA 16. Jakub urodził się 28 stycznia 2002 roku, a w tym roku skończył 21 lat. Głównym źródłem dochodu popularnego streamera są transmisje live. Jakuba możemy znaleźć na Twitchu pod nazwą Paramaxil.

Kuba Frączek – Krosno

Kuba pochodzi z Krosna. Jak sam twierdzi jest to bardzo ładne miasto, z którym wiąże bardzo pozytywne wspomnienia. Poznał tam dużo znajomych, którzy obecnie wspierają go w jego karierze freak fightowej oraz stramerskiej.

Kuba Frączek – wzrost i waga

Jakub Frączek to zawodnik o imponującej sylwetce. Jego waga i wzrost to temat często poruszany przez fanów i media. Zawodnik ma ponad 183 centymentry wzrostu oraz waży niecałe 70 kilogramów, co sprawia, że wygląda na bardzo wychudzonego. Po ogłoszeniu jego walki wiele osób zarzucało mu, że wygląda na o wiele starszego niż jest w rzeczywistości.

Paramaxili – walka

Pierwsza walka Jakuba miała miejsce na gali Fame MMA 16, podczas której zmierzył się z innym popularnym streamerem, czyli Franiem. Walka przyciągnęła uwagę tysięcy fanów, a w efekcie była jednym z najbardziej emocjonujących pojedynków podczas gali. Kuba Frączek pokazał w niej swoje umiejętności i wytrzymałość, ale finalnie nie udało mu się pokonać Frania.

Paramaxil – afera

Paramaxil znalazł się w samym centrum kontrowersji. Afera lodowa to zdecydowanie największy skandal wśród streamerów. W marcu do sieci wyciekła seks taśma Jakuba, która w efekcie wywołała nie mały skandal w świecie internetu. Zawodnik zapewnił, że nie wiedział,o wycieku nagrania do internetu.

Paramaxil - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Paramaxil

Data urodzenia (ile ma lat?): 28 stycznia 2001 roku

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Krosno

Paramaxil - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Paramaxil - Newsy