fbpx
Marianna Schreiber

Marianna Schreiber

Zawodnik MMA Marianna Schreiber

Biogram

Marianna Schreiber - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Marianna Schreiber - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Marianna Schreiber?

Marianna Schreiber, znana szerokiej publiczności jako aktywistka, żołnierz Wojska Polskiego i założycielka partii Mam Dość 2023, to postać o wielu twarzach. Znana również jako uczestniczka „Top Model”, żona polityka PiS, Łukasza Schreibera, i mama siedmioletniej Patrycji, Schreiber wchodzi na nowe obszary, zaskakując swoich fanów decyzją o wejściu do świata Clout MMA.

Marianna Schreiber – Top Model

Marianna Schreiber pochodząca z Bydgoszczy nie jest typową celebrytką, choć jej szturm do mediów i show-biznesu był niezwykle głośny. Uczestnictwo w 10. edycji „Top Model” to tylko jeden z etapów jej wielowymiarowej kariery.

Marianna Schreiber – partia polityczna

Po zakończeniu przygody z „Top Model”, Marianna postanowiła użyć swojej popularności do czegoś więcej. Wystartowała z własnym programem „Marianna Schreiber: Mam tego dość!”, skupiając się na tematach istotnych dla kobiet. W maju 2022 roku założyła też partię polityczną Mam Dość 2023, wyrażając chęć zmiany polskiej rzeczywistości.

Marianna Schreiber – mąż

Prywatnie jest żoną Łukasza Schreibera, ale swoją tożsamość buduje nie tylko w oparciu o status żony polityka. Choć jej zaangażowanie w życie publiczne zdobyło sympatię wielu, towarzyszyły mu również kontrowersje. W sierpniu 2023 roku Marianna została wyrzucona z partii Mam Dość 2023 za naruszenie statutu. Zarząd partii jednoznacznie odcina się od jej działań, co wprowadziło pewną dozę zamieszania w polskiej scenie politycznej.

Marianna Schreiber – wojsko

Wielu było sceptycznych, gdy Marianna ogłosiła, że będzie służyć w wojsku. Spekulacje o jej motywacjach zostały jednak zdyskontowane, gdy przeszła 28-dniową służbę wojskową. Odpierając oskarżenia o chęć samo-promocji, Schreiber podkreśliła powagę służby wojskowej.

Marianna Schreiber – Clout MMA

Ostatnim zaskakującym posunięciem Marianny jest jej decyzja o wejściu do świata Clout MMA. To wydarzenie zyskało szczególne znaczenie po jej wcześniejszych krytycznych wypowiedziach na temat freak fightów. Ten nowy rozdział w jej karierze z pewnością przyciągnie uwagę zarówno fanów sportów walki, jak i obserwatorów polskiej sceny publicznej.

Marianna Schreiber - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Clout MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 18 listopada 1992 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Marianna Schreiber - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Marianna Schreiber - Newsy