fbpx
Paweł „Trybson” Trybała

Trybson

Zawodnik MMA Trybson

Biogram

Trybson - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Trybson - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Paweł „Trybson” Trybała?

Jest to jeden z popularniejszych influencerów, który swoją popularność zawdzięcza udziałowi w kontrowersyjnym reality-show. Urodzony w styczniu 1991 roku, mieszkał między innymi w Sosnowcu i Toruniu. 

Trybson – Warsaw Shore

Jego życie nabrało tempa, gdy w 2013 roku wziął udział w pierwszej edycji „Warsaw Shore”, programie emitowanym na MTV. To właśnie tam niespodziewanie spotkał swoją przyszłą żonę Elizę, z którą dziś dzieli życie.

Trybson – PLMMA

Debiut Trybsona w MMA miał miejsce w 2015 roku, a pierwsze lata kariery toczyły się pod znakiem niepewności i zmiennych wyników. Jego udział w organizacji PLMMA dostarczył zarówno zwycięstw, jak i porażek, a Trybson zdobył popularność jako celebryta-zawodnik.

Trybson – Fist Universe

Jego rekord w połowie 2019 roku to cztery wygrane i trzy porażki. W międzyczasie, Trybson założył własną galę freak fightową, „Fist Universe”. Jego najbardziej medialnym starciem było pojedynki z Marcinem Najmanem, który zakończył się błyskawicznym zwycięstwem Trybsona.

Trybson – zawodnik

Poza areną MMA, Trybson zdobył popularność jako komentator gal sportów walki, uczestnik Fame MMA i Punchdown. Jego charyzmatyczny głos przyciągnął uwagę widzów, a udział w tych projektach dodatkowo zwiększył jego rozpoznawalność.

Trybson – żona i dzieci

Paweł Trybała, znany jako Trybson, nie tylko zdobył popularność w mediach, ale również zbudował rodzinę. Poznał swoją żonę Elizę podczas „Warsaw Shore”, a ich miłość przerodziła się w małżeństwo. Para ma dwie córki, Victoria i Kornelia, co dodaje kolejny wymiar życiu Trybsona.

„Trybson” – kariera w MMA

Pierwszy pojedynek Trybały na gali typu freak fight odbył się w 2019 roku i był to pojedynek z Marcinem Najmanem. Trybson bardzo szybko uporał się z przeciwnikiem i ubił go ciosami w parterze. Obecnie jest założycielem własnej gali freak fightowej Fist Universe.

Trybson - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Prime Show MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Trybson

Data urodzenia (ile ma lat?): 1991.01.28

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Trybson - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:7

L:5

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Trybson - Newsy