fbpx
Koro Kornel Regel

Koro Kornel Regel

Zawodnik MMA Koro Kornel Regel

Biogram

Koro Kornel Regel - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Koro Kornel Regel - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kornel „Koro” Regel – raper, freestylowiec i nowy zawodnik sportów walk

Koro, czyli kolejny przedstawiciel freestyle’u próbuje swoich sił w sportach walk. Jak nazywa się Koro, bohater gali FAME MMA i High League? Kim jest Koro? Pomyśleli pewnie niektórzy oglądający konferencję przed galą FAME MMA 11, kiedy wywołano go do pojawienia się na scenie. Wówczas bowiem oficjalnie okazało się, że medialne plotki znalazły potwierdzenie w rzeczywistości i że Koro faktycznie zadebiutuje w FAME MMA.

Kim jest Koro?

Odpowiadając więc na pytanie, kto to jest Koro, trzeba przyznać, że jednym z najpopularniejszych przedstawicieli freestyle’u w Polsce oraz raperem. To właśnie z tej działalności wzięła się jego rozpoznawalność.

Koro – jak się nazywa?

Koro to oczywiście pseudonim zawodnika High League. Jak więc nazywa się Koro? Imię i nazwisko rapera to Kornel Regel.

Koro Kornel Regel – wiek, waga, wzrost

Jeśli chodzi o wiek, Koro urodził się w 1997 roku. Rocznikowo ma więc 24 lata. Takie informacje, jak waga i wzrost Koro, poznamy przy okazji jego pojedynków w FAME MMA. Raper waży 74 kilogramy, a mierzy 177 centymetrów wzrostu.

Koro freestyle

Koro freestyle, czyli właśnie stąd wzięła się jego spora popularność. Raper błyskawicznie przebił się do czołówki w kraju i skradł serca słuchaczy. Koro znany jest z tego, że potrafi błyskawicznie wymyślić nokautujący punch, po którym wiadomo, że walka będzie rozstrzygnięta na jego korzyść.

Koro – WBW

Regel ma swoim koncie szereg sukcesów, a po najcenniejszy triumf, czyli wygraną w Wielkiej Bitwie Warszawskiej, sięgnął w 2019 roku, pokonując w finale WBW Oseta.

Koro – rap

Koro próbuje swoich sił również w rapie. Wspólny kawałek nagrał z nim między innymi Filipek, który również wywodzi się z freestyle’u. Zawodnicy FAME MMA nagrali piosenkę pod tytułem „Wersja demon”. W maju 2021 roku ruszył preorder jego pierwszej płyty „Pierwszy wolny”, której nazwa nawiązuje do wybierania tematów przez zawodników podczas walk freestyle’owych.

Koro w Fame MMA

O tym, że Koro zawalczy w FAME MMA, mówiło się od dłuższego czasu. Gdy na konferencji przed galą FAME MMA 11 wyszedł na scenę, wydawało się, że organizatorzy oficjalnie ogłoszą jego pojedynek na tej gali. Jak się jednak okazało, rzutem na taśmę pojedynek został przełożony na galę FAME MMA 12, co wszystkich mocno zaskoczyło. Walka Koro odbyła się więc na tej właśnie gali. Jego rywalem był Patryk „Ryba” Karaś, inny z mistrzów WBW. Ryba, w przeciwieństwie do Koro, miał już na swoim koncie dwie walki w FAME MMA – obie wygrane.

Koro w High League

Po półtorarocznej przerwie Koro postanowił kontynuować swoją zajawkę na sporty walki. Tym razem jego osobą zainteresowała się konkurencyjna federacja – High League. Na siódmej edycji zawalczył z Piotrem „Edzio” Byliną, prezentując swoje umiejętności w nowym środowisku.

Koro – klub

Czy Koro miał wcześniej styczność z MMA? Tego nie wiadomo. Wiadomo jednak, że przez lata ćwiczył capoeirę, co z pewnością pomogło mu w przygotowaniach do debiutanckiego starcia. Koro do pierwszego startu trenował w tym samym klubie, co inny z zawodników FAME MMA, Piotr „Szeli” Szeliga.

Koro vs Ryba

Jak się okazało, Koro ma spore predyspozycje do MMA. O ile w pierwszej rundzie przewagę miał Ryba, w kolejnych starciach aktywniejszy był Koro i wygrał debiutancki pojedynek jednogłośną decyzją sędziów.

Koro – dziewczyna

Czy Koro ma dziewczynę? Zastanawiają się z pewnością fanki freestyle’u lub FAME MMA. Tak, jego dziewczyna nazywa się Klaudia Rybaczewska, a Koro regularnie zamieszcza zdjęcia z nią na Instagramie.

Koro – instagram

A propos Instagrama – Koro udziela się na tym portalu pod nazwą @koroo97. Jego profil obserwuje około 30 tysięcy użytkowników, którzy śledzą jego poczynania zarówno w muzyce, jak i w sportach walk.

Kornel Koro Regel – MMA

Kornel „Koro” Regel to nie tylko utalentowany freestylowiec i raper, ale także ambitny zawodnik sportów walk. Jego występy w FAME MMA i High League przyciągają uwagę fanów, którzy ciekawi są, jak Koro poradzi sobie w nowych wyzwaniach. Z pewnością będziemy śledzić dalszy rozwój kariery tego wszechstronnego artysty, który nie boi się eksperymentować i stawiać sobie coraz to nowe cele.

Koro Kornel Regel - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Koro

Data urodzenia (ile ma lat?): 1997 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): nieznane

Koro Kornel Regel - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:2

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Koro Kornel Regel - Newsy